Хората зад бюро имат проблеми с излишните килограми

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Хората зад бюро имат проблеми с излишните килограми

Мнениеот Lucy » 19 Мар 2019, 12:16

То пак зависи каква физическа активност си осигуряват след работно време. Аз си тренирам след работа, именно заради рисковете от напълняване. Застоелият начин на живота наистина разваля фигурата.
Lucy
 
Мнения: 66
Регистриран на: 20 Дек 2018, 12:31

Re: Хората зад бюро имат проблеми с излишните килограми

Мнениеот kolastraeu » 19 Мар 2019, 16:15

Има си начини да не се случи това, но е въпрос на организация. Качествена храна, по-често, но по-малки порции. Същевременно почивки с малко движение. Дори в youtube могат да се открият добри попадения с идеи за 5-10 минутни тренировки специално за хора, които седят много време.
kolastraeu
 
Мнения: 9
Регистриран на: 19 Мар 2019, 16:08

Re: Хората зад бюро имат проблеми с излишните килограми

Мнениеот Dalia » 19 Мар 2019, 18:34

ООО, говори ми... Не зная на какво се дължи това, освен на заседналия начин на живот, но проблема с кг е страшен за хората зад бюро. Движение, спорт и какви ли още не съвети, ама като си се блещил от 8-17 ч в синия екран и главата ти фучи дали ти е до спорт и като те чакат у дома цял куп дрехи за пране, мръсни чинии и една гладна банда разбойници :cry: Моята алтернатива за порт беше в малките часове на денонощието,а ко не съм умряла междувременно да се опитам да правя някое и друго упражнение от йога, а ама пак много зависи в каква кондиция съм. Моя колега, който активно се е занимавал преди със спорт, споделя че става преди всички да тренира, то и аз ставам преди всички , ама закуска да правя разлика от небето до земята. Е, ако все пак някой знае точнта формула да я сподели, аз още не съм я открила.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Хората зад бюро имат проблеми с излишните килограми

Мнениеот Кокетка » 12 Апр 2019, 12:59

Никога не ми е харесвала работата в офис. Затова и моята работа е много динамична и свързана със запознанство с много хора. Иначе сигурно и аз щях да кача килограми, като няма движение.
Кокетка
 
Мнения: 33
Регистриран на: 12 Апр 2019, 11:37

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron