Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания
Правила на форума
Добави отговор

Re: Бисквитите с мюсли са измамно полезни за фигурата ни

08 Май 2015, 16:16

Локумът написа:Ми аз с такова убеждение съм останал, ние дето ядем кебапчета сме малко ;р

Малко сте такива, това е вредно и животинско, по-добре да ядеш соеви кебапчета. А за бисквитите има много добри алтернативи за хапването им! :)

Re: Бисквитите с мюсли са измамно полезни за фигурата ни

14 Май 2015, 15:45

kauda написа:
Локумът написа:Ми аз с такова убеждение съм останал, ние дето ядем кебапчета сме малко ;р

Малко сте такива, това е вредно и животинско, по-добре да ядеш соеви кебапчета. А за бисквитите има много добри алтернативи за хапването им! :)

Има, но си е голяма играчка да се направи това нещо :)

Re: Бисквитите с мюсли са измамно полезни за фигурата ни

14 Май 2015, 15:58

Разбира се, че е занимание да се правят, но поне си сигурен какво точно ядеш, а не е някой неизвестен със състава си боклук. :!:

Re: Бисквитите с мюсли са измамно полезни за фигурата ни

17 Май 2015, 10:50

Затова има рецепти за всякакви неща, стига човек да има желание да се занимава с правенето на сладки или соленки. :)

Re: Бисквитите с мюсли са измамно полезни за фигурата ни

18 Май 2015, 11:37

fawla написа:Затова има рецепти за всякакви неща, стига човек да има желание да се занимава с правенето на сладки или соленки. :)

Жените са за това да готвят всякакви измислени неща,а ние само да минем и да се наядем след това.

Re: Бисквитите с мюсли са измамно полезни за фигурата ни

18 Май 2015, 12:06

Andrey написа:
fawla написа:Затова има рецепти за всякакви неща, стига човек да има желание да се занимава с правенето на сладки или соленки. :)

Жените са за това да готвят всякакви измислени неща,а ние само да минем и да се наядем след това.

А така, а мъжете само да стоят и да ядат, приятелката ти трябва да е много либерална! :mrgreen:

Re: Бисквитите с мюсли са измамно полезни за фигурата ни

24 Юни 2015, 14:39

Правя си едни бисквити с чушка или със сирене и спанак, стават невероятни просто!

Re: Бисквитите с мюсли са измамно полезни за фигурата ни

26 Юни 2015, 09:55

kauda написа:Правя си едни бисквити с чушка или със сирене и спанак, стават невероятни просто!

Звучи много добре :)

Re: Бисквитите с мюсли са измамно полезни за фигурата ни

26 Юни 2015, 15:45

kauda написа:Правя си едни бисквити с чушка или със сирене и спанак, стават невероятни просто!

Ще кажеш ли как ги правиш? Точно такива солени бисквити ми се ще да опитам :)

Re: Бисквитите с мюсли са измамно полезни за фигурата ни

29 Юни 2015, 10:27

Не мисля, че бисквитите под каквато и да е била форма могат да бъдат полезни, просто защото са с брашно :!:
Добави отговор
Отиди на страница: 1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13