Здравето зависи от подходящото бельо

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Здравето зависи от подходящото бельо

Мнениеот BRI » 25 Юни 2013, 10:29

bikini.jpg
bikini.jpg (8.27 KiB) Прегледано 5791 пъти
Разнообразието от дантели, жартиери и секси бельо днес е неограничено. Продават се най – различни видове, но малко жени знаят, че голяма част от тях съвсем не са безобидни. Попаднах на някои факти, които не се разгласяват от веригите за бельо, но пък ще ви помогнат да поддържате тонуса и здравето си.
1. Синтетичното бельо може да предизвика гинекологични проблеми
Синтетиката често предизвиква кожни раздразнения и дори може да предизвика някои заболявания – дисбактериоза, гарднерелоза (бактериална вагиноза) и кандидоза. Проблемите най – често се развиват след инфекция и прием на антибиотици. В тези периоди не е препоръчително носенето на синтетично бельо
2. Прашките могат да провокират цистит
Изследванията показват, че почитателките на прашки страдат по – често от възпаления на пикочния мехур. Тясната ивица тъкан лесно може да се вреже в лигавицата и да я травмира. Възниква източник на инфекция, която в крайна сметка може да проникне в пикочния мехур. Ето защо ежедневното носене на прашки също не е препоръчително.
3. Тесните боксерки са опасни при разширени вени
Тесните боксерки обхващат тялото плътно, като оставят най – голямото напрежение за бедрата. Същото въздействие оказват и чорапите с жартиери.
4. Бикините трябва да имат памучна „подложка”
Всяка доказала се фирма прави тази подложка от специална тъкан, в която се включва микрофибър или еластични нишки с много малки размери и напречно сечение. Подложката става гладка и мека.
5. Бельото с микрофибър е хигиенично и комфортно
Много уместно решение е в памучното бельо да се добави микрофибър. Така то става еластично, меко и трайно. Такива бикини издържат доста пранета, преди да се разпънат. А вие какво бельо предпочитате? Включвате ли дантели, бродерии и пайети или залагате на комфорта?
BRI
 
Мнения: 239
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:04

Re: Здравето зависи от подходящото бельо

Мнениеот sunnyr » 25 Юни 2013, 11:45

Аз много харесвам прозрачно бельо, но не смятам, че е предназначено за всекидневно носене, а за специални случаи. Иначе по - спортното бельо от памук и микрофибър ми пасва идеално ;)
sunnyr
 
Мнения: 155
Регистриран на: 16 Яну 2013, 13:26

Re: Здравето зависи от подходящото бельо

Мнениеот sixty » 20 Юли 2013, 11:29

за мен няма значение толкова материята стига да ми е удобно. обаче след това, което прочетох определено ще избягвам синтетиката
sixty
 
Мнения: 18
Регистриран на: 06 Юли 2013, 13:03

Re: Здравето зависи от подходящото бельо

Мнениеот vessy » 25 Юли 2013, 15:43

Аз залагам на спортните памучни бикини. Не само, че са удобни, но и ми харесват повече...
vessy
 
Мнения: 76
Регистриран на: 25 Юли 2013, 10:36

Re: Здравето зависи от подходящото бельо

Мнениеот spring » 25 Юли 2013, 17:09

Аз пък си падам по дантелки, но не нося всеки ден...а през по - специалните вечери :P
spring
 
Мнения: 120
Регистриран на: 10 Апр 2013, 11:13

Re: Здравето зависи от подходящото бельо

Мнениеот chenlin » 04 Ное 2014, 16:05

Обичам си дантела секси бельо: http://www.lover-fashion.com
chenlin
 
Мнения: 7
Регистриран на: 04 Ное 2014, 15:59

Re: Здравето зависи от подходящото бельо

Мнениеот Mauritius » 04 Ное 2014, 17:17

chenlin написа:Обичам си дантела секси бельо: http://www.lover-fashion.com

Кой луд ще си поръча от толкова недостоверен сайт бельо, най-малко можеш да се обринеш :idea: Ужас! Нито знаеш каква е материята и колко изкуствена, нито начина, по който е боядисана! :evil:
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Здравето зависи от подходящото бельо

Мнениеот Kaya » 26 Ное 2014, 12:03

Предпочитам обикновеното памучно дишащо бельо, да не е много секси, но си имам 2-3 чифта за такива специални поводи, иначе ходя с удобно за мен бельо, наясно съм, че е много важно какво носим.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Здравето зависи от подходящото бельо

Мнениеот ivakos » 13 Юни 2016, 12:06

Здрасти !
Намерих хубави бикини на http://www.tiarashop.bg/.Какво ще кажете ?
ivakos
 
Мнения: 4
Регистриран на: 10 Юни 2016, 10:37

Re: Здравето зависи от подходящото бельо

Мнениеот Stefany_Nik » 23 Ное 2018, 11:04

Мотг гинеколог ми каза да не нося прашки. Така се увеличава риска от разни гъбични инфекции и тем подобни.
Аз държа и на памучното бельо.
Stefany_Nik
 
Мнения: 97
Регистриран на: 12 Ное 2018, 12:35


Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron