От лоши връзки се дебелее

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

От лоши връзки се дебелее

Мнениеот vessy » 29 Юли 2013, 15:45

Depressed.jpg
Depressed.jpg (36.37 KiB) Прегледано 2622 пъти
От лоши връзки се дебелее
Лошите взаимоотношения в личния живот водят до стрес, причиняващ дисбаланс в организма. Не става въпрос само за любовния ви партньор. Неразбирателство с роднините и приятелите също може да доведе след себе си килограми в повече. Изводът е: подбирайте внимателно обкръжението си!

Токсично ви е
Обгазяването и градската мръсотия, която се шири наоколо, категорично се отразява на здравословното ни състояние. Не бива да забравяме цигарения дим, Е – тата в храните, козметиката и др. Всички вредители се съхраняват в мастните клетки и вредят на тялото ни. Тъй като организмът ни работи интелигентно, той не изгаря замърсените мастни клетки и ги складира за неопределен период. Оттук идват и излишните килограми. За да се отървете от отровите в тялото си, трябва да предприемете детоксикиращи мерки.

Настроени сте негативно
Не подценявайте емоционалното си състояние. Негативните мисли и ежедневните тревоги водят до депресия, от която бавно и сигурно се дебелее. За да се справите с хаоса в организма си, търсете щастливата страна на живота, радвайте се на малките неща, занимавайте се с това, което обичате. Когато въдворите ред в тялото си, това несъмнено ще се отрази и на външния ви вид. Съгласни ли сте? Случвало ли ви се е да дебелеете от въздуха?
vessy
 
Мнения: 76
Регистриран на: 25 Юли 2013, 10:36

Re: От лоши връзки се дебелее

Мнениеот spring » 30 Юли 2013, 14:48

Вярно е. Аз пълнея от нерви, когато съм неспокойна.
spring
 
Мнения: 120
Регистриран на: 10 Апр 2013, 11:13

Re: От лоши връзки се дебелее

Мнениеот Dior » 31 Юли 2013, 16:01

Внимавайте с кого се събирате, момичета! Ако искате да сте секси на плажа, не търпете неподходящите мъже ;)
Dior
 
Мнения: 161
Регистриран на: 05 Фев 2013, 13:15

Re: От лоши връзки се дебелее

Мнениеот balsam » 26 Яну 2016, 17:02

Не става, още по-слаба станах! Май на мен ми влияе обратното. :cry:
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: От лоши връзки се дебелее

Мнениеот Локумът » 26 Яну 2016, 17:33

Не съм съгласнен, в щастливите връзки хората си лежат, ядат, правят секс и спят до късно, килцата се качват яката. В лошите връзки някой все мрънка, не му се яде и му иде да уцели другия с храна. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: От лоши връзки се дебелее

Мнениеот exotic » 26 Яну 2016, 18:26

Ами аз съм щастлива и позакрънгленка, то май е от сезона
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: От лоши връзки се дебелее

Мнениеот mamina » 09 Фев 2016, 10:55

Не знам дали се дебелее, но можеш да погрознееш :grin:
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: От лоши връзки се дебелее

Мнениеот Malina » 09 Фев 2016, 13:28

Спроед мен от всяка връзка се дебелеее, без значение добра ли е лоша ли е . :) В добрите връзки пък все си готвим вкусно, все се лигавим и после не смеем да стъпим на кантара. :mrgreen:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: От лоши връзки се дебелее

Мнениеот Ваня Стойчева » 09 Фев 2016, 14:24

Malina написа:Спроед мен от всяка връзка се дебелеее, без значение добра ли е лоша ли е . :) В добрите връзки пък все си готвим вкусно, все се лигавим и после не смеем да стъпим на кантара. :mrgreen:

Мда, всичките ми познати като заживеят семейно и качват поне 10кг. :lol:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: От лоши връзки се дебелее

Мнениеот analizatorka » 11 Фев 2016, 14:19

Ваня Стойчева написа:
Malina написа:Спроед мен от всяка връзка се дебелеее, без значение добра ли е лоша ли е . :) В добрите връзки пък все си готвим вкусно, все се лигавим и после не смеем да стъпим на кантара. :mrgreen:

Мда, всичките ми познати като заживеят семейно и качват поне 10кг. :lol:


Повече се отразява на мъжете в тази насока семейния живот май :grin:
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта