Козметика за мъже

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Козметика за мъже

Мнениеот Djurata » 21 Мар 2012, 16:12

Аз освен автършейв, шампоан и душ гел, други козметики не използвам и не мисля че има нужда. Чудно ми е някой дали ползва крем за бръчки, но 100% има и такива.
Djurata
 
Мнения: 19
Регистриран на: 18 Апр 2011, 16:12

Re: Козметика за мъже

Мнениеот marto » 02 Апр 2012, 16:39

Djurata написа:Аз освен автършейв, шампоан и душ гел, други козметики не използвам и не мисля че има нужда. Чудно ми е някой дали ползва крем за бръчки, но 100% има и такива.

Е, нали писах вече, че използвам крем, но против бръчки и не за бръчки ;) Не виждам нищо лошо в това и ние да полагаме грижи за кожата си, защото това, че сме мъже, далеч не означава, че сме застраховани. А използването на козметика, различна от шампоана и душ-гела, не ни прави по-малко мъже.
Известните козметични марки имат серии, разработени специално за мъже - измиващ гел, крем против бръчки, крем за околоочния контур, антицелулитни продукти, депилатоар за мъже, интимен гел и всякакви от сорта. Не виждам причина да не се възползваме от тях - при всички случаи няма да ни навредят, пък и току виж ни подмладили с някоя друга година :mrgreen:
marto
 
Мнения: 42
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:39

Re: Козметика за мъже

Мнениеот alexandar82 » 06 Апр 2012, 12:24

Трябва да ви кажа, че и аз бях настроен скептично към глезотийките за мъже, които се предлагат, но в момента използвам крем за околоочния контур на Лиерак, защото ми се образуват тъмни кръгове и е много неприятно. Жените имат повече оръжия в това отношение, но аз не мога да се плескам с фон дьо тен и затова прибегнах до тази мярка. Доволен съм от резултата и ще продължавам да го използвам, защото при мен определено има ефект.
А това, че се поддържаш и искаш да изглеждаш добре не означава, че си женчо. Мисля, че обратния вариант е много по-притеснителен.
alexandar82
 
Мнения: 28
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:37

Re: Козметика за мъже

Мнениеот Silvi » 06 Апр 2012, 13:43

alexandar82 написа:Трябва да ви кажа, че и аз бях настроен скептично към глезотийките за мъже, които се предлагат, но в момента използвам крем за околоочния контур на Лиерак, защото ми се образуват тъмни кръгове и е много неприятно. Жените имат повече оръжия в това отношение, но аз не мога да се плескам с фон дьо тен и затова прибегнах до тази мярка. Доволен съм от резултата и ще продължавам да го използвам, защото при мен определено има ефект.
А това, че се поддържаш и искаш да изглеждаш добре не означава, че си женчо. Мисля, че обратния вариант е много по-притеснителен.

Защо да си женчо, не смятам, че един добре поддържан мъж трябва да се счита за женчо. Моят съпруг има солиден арсенал от козметични нещица. Уважавам добре поддържаните мъже. Като посегнеш да го целунеш по бузата да бъде гладко обръснат,с мека кожа и ухаещ на парфюм. Какво по хубаво от това.
Silvi
 
Мнения: 234
Регистриран на: 04 Яну 2012, 16:02

Re: Козметика за мъже

Мнениеот krasko » 11 Апр 2012, 09:48

А, че то моята козметика е кажи-речи колкото козметиката на жена ми :lol: Нямам гримове, де :mrgreen: Иначе използвам шампоана против косопад на CLEAR, ролката против изпотяване на VICHI, цялата серия за грижа за лицето на Nivea - измиващия гел, крема против бръчки и този за околоочния контур, че и стика за устни. Използвам крем за ръце и сигурно пропускам нещо, но по никакъв начин не се чувствам виновен затова ;)
krasko
 
Мнения: 38
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:21

Re: Козметика за мъже

Мнениеот klara » 26 Яну 2016, 16:31

eli написа:Незнам,само защо кожата на мъжете не е толкова капризна и чувствителна, и като че ли ибез да се полага някаква кой знае каква грижа, пак няма проблеми.


Не е така. Има мъже с много чувствителна кожа, всяко бръснене е ад за тях.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Козметика за мъже

Мнениеот Локумът » 26 Яну 2016, 17:11

krasko написа:А, че то моята козметика е кажи-речи колкото козметиката на жена ми :lol: Нямам гримове, де :mrgreen: Иначе използвам шампоана против косопад на CLEAR, ролката против изпотяване на VICHI, цялата серия за грижа за лицето на Nivea - измиващия гел, крема против бръчки и този за околоочния контур, че и стика за устни. Използвам крем за ръце и сигурно пропускам нещо, но по никакъв начин не се чувствам виновен затова ;)

Браво моето момче. :mrgreen: Издигна ми се в очите. Аз използвам сапун и машинка за подстигване. :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Козметика за мъже

Мнениеот black » 27 Яну 2016, 11:15

Локумът написа:
krasko написа:А, че то моята козметика е кажи-речи колкото козметиката на жена ми :lol: Нямам гримове, де :mrgreen: Иначе използвам шампоана против косопад на CLEAR, ролката против изпотяване на VICHI, цялата серия за грижа за лицето на Nivea - измиващия гел, крема против бръчки и този за околоочния контур, че и стика за устни. Използвам крем за ръце и сигурно пропускам нещо, но по никакъв начин не се чувствам виновен затова ;)

Браво моето момче. :mrgreen: Издигна ми се в очите. Аз използвам сапун и машинка за подстигване. :)


Е, :grin: аз съм между вас двамата в ползването на козметика
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Козметика за мъже

Мнениеот beautymaniac » 08 Фев 2016, 16:17

Преди известно време поръчах на мъжа ми комплект мъжка козметика на Zirh от ягодка, поръчвайки си нещо и за мен :grin:
Честно казано бях скептично настроена дали въобще ще му хареса и ще я ползва, но за моя радост е доволен :)
А и си мисля, все повече мъже използват по-голямо разнообразие от козметични продукти :wink:
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Козметика за мъже

Мнениеот krasimir_ivg » 14 Юли 2022, 14:11

Аз лично ползвах различни видове козметика за мъже и смело да кажа, че намерих най-добре действащите продукти за мен в българската марка DUXE.
Всичко е натурално и при мен забелязах действието след 20 дни
krasimir_ivg
 
Мнения: 5
Регистриран на: 14 Сеп 2018, 13:40

Предишна

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта