Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Kaya » 14 Дек 2015, 15:22

Mon_ton написа:
Rali_hr написа:на мен никой вариант на щорите не ми харесва, предпочитам пердетата, а по вторите употреби могат да се намерят много изгодни неща, както и в магазините за платове. :)

Особено плътните щори са много скъпи и наистина евентуално в някоя употреба да се намерят като вариант.

Мда, и са многоо секси тея тъмни пердета, някакво такова усещане за уют дават и за място, където не бива да се гледа. :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот silver933 » 14 Дек 2015, 15:34

Е стил, стил, но онзи ден ходих в една пицария, където ѝ бяха хвърлили стила някъде. :lol:
Стилът си иска много, то е дори паркета какъв да е ;)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот nadqta » 14 Дек 2015, 17:46

silver933 написа:Е стил, стил, но онзи ден ходих в една пицария, където ѝ бяха хвърлили стила някъде. :lol:
Стилът си иска много, то е дори паркета какъв да е ;)

Разбира се, но винаги може основните неща да се направят по-неутрални, за да изпъкват детайлите, не мислите ли?
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Monika_Spasova » 15 Дек 2015, 17:10

nadqta написа:
silver933 написа:Е стил, стил, но онзи ден ходих в една пицария, където ѝ бяха хвърлили стила някъде. :lol:
Стилът си иска много, то е дори паркета какъв да е ;)

Разбира се, но винаги може основните неща да се направят по-неутрални, за да изпъкват детайлите, не мислите ли?

Може да е точно обратно, останалото да е неутрално, а основните неща да изпъкват ;)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Mon_ton » 16 Дек 2015, 12:30

На мен ми харесват много ръчно направените неща за дома, било то поствки за чаши, кошничка за ключовете и подобни, а има толкова идеи и дори могат да се направят почти без пари и да бъдат страшно ефектни и красиви, а и уникални.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Pipilota » 16 Дек 2015, 14:18

Mon_ton написа:На мен ми харесват много ръчно направените неща за дома, било то поствки за чаши, кошничка за ключовете и подобни, а има толкова идеи и дори могат да се направят почти без пари и да бъдат страшно ефектни и красиви, а и уникални.

МНого са красиви, така е ! :) Страхотни идеи и попадения има, абсолютно :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот silver933 » 17 Дек 2015, 11:12

А ся са много модерни тея мебели направени от палети и са супер хит, лесно могат ад се намерят иса на прилични цени :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Krum » 17 Дек 2015, 14:32

silver933 написа:А ся са много модерни тея мебели направени от палети и са супер хит, лесно могат ад се намерят иса на прилични цени :)

На мен не ми изглеждат много евтини, освен ако някак си не си задигнеш на улицата. :mrgreen:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот mimeto90 » 17 Дек 2015, 16:04

Krum написа:
silver933 написа:А ся са много модерни тея мебели направени от палети и са супер хит, лесно могат ад се намерят иса на прилични цени :)

На мен не ми изглеждат много евтини, освен ако някак си не си задигнеш на улицата. :mrgreen:

Зависи, ако ти си ги правиш, а то никак не е трудно не, не са скъпи, иначе "дизайнерските" такива са, тъй като някой друг е помислил една идея повече от теб, което не трябва да се случва обикновено, то това ни прави консуматори
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Snejna » 17 Дек 2015, 17:44

Krum написа:
silver933 написа:А ся са много модерни тея мебели направени от палети и са супер хит, лесно могат ад се намерят иса на прилични цени :)

На мен не ми изглеждат много евтини, освен ако някак си не си задигнеш на улицата. :mrgreen:

Мисял, че продават и са доста евтини, вече ще е по-трудно да се направи дамаската, но с дунапрен и добър плат и това става, но си е труд и колкото и да е, някаква креативност и майсторство, което не всички имат, все пак.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта