Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот LaCoquine » 18 Дек 2015, 10:43

Те могат да бъдат и поръчани такива възглавници за мебели от палети, а най-хубавото е, че не е скъпо, пак зависи от размерите, но реално излиза горе-долу същото, но без мъките и поне знаеш, че е качествено, а не като дунапрена, който ще вземеш незнайно откъде :idea:
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Snejna » 21 Дек 2015, 17:30

LaCoquine написа:Те могат да бъдат и поръчани такива възглавници за мебели от палети, а най-хубавото е, че не е скъпо, пак зависи от размерите, но реално излиза горе-долу същото, но без мъките и поне знаеш, че е качествено, а не като дунапрена, който ще вземеш незнайно откъде :idea:

ти пак ще вземеш дунапрен незнайно от къде, ако ще търсиш нещо по-евтино. :) а и надали предлагат разни мемори пяна за възглавница за палета :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот dessiblond » 29 Дек 2015, 12:06

Snejna написа:
LaCoquine написа:Те могат да бъдат и поръчани такива възглавници за мебели от палети, а най-хубавото е, че не е скъпо, пак зависи от размерите, но реално излиза горе-долу същото, но без мъките и поне знаеш, че е качествено, а не като дунапрена, който ще вземеш незнайно откъде :idea:

ти пак ще вземеш дунапрен незнайно от къде, ако ще търсиш нещо по-евтино. :) а и надали предлагат разни мемори пяна за възглавница за палета :)

Е, при такива условия с мемори глупости, ще ти излезе през носа, ама защо да се мъчиш да правиш нещо, което не си правил, когато се продава готово на нелоша цена :?: :!:
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот exotic » 19 Авг 2016, 17:18

Доста предавания се нароиха, в които показват как евтино можеш да постигнеш стилен и дори луксозен вид на дома си. Само трябва малко въображение :smile: .
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Snejna » 27 Сеп 2016, 11:44

Точно и желание да го направиш, но пък и малко сръчност. не е трудно да предадеш по-модерен и интересен вид на много неща около теб, стига да имаш желание и да не те мързи. :) на готово винаги е най-лесно, но не е най-изгодно.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот zagrijena » 27 Сеп 2016, 12:14

Аз в това отношение съм с две леви ръце. Нито ми идва на ум как да го направя, нито мога да го догодя да прилича на нещо, ако тръгна сама да го майсторя :roll: . Май повече украсявам дома си с възглавници, малки дреболии и вещи.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Lisica » 14 Мар 2017, 17:16

zagrijena написа:Аз в това отношение съм с две леви ръце. Нито ми идва на ум как да го направя, нито мога да го догодя да прилича на нещо, ако тръгна сама да го майсторя :roll: . Май повече украсявам дома си с възглавници, малки дреболии и вещи.

точно тези неща също могат да помогнат да изградите готино и уютно местенце, дори и да не е нещо направено саморъчно, може да бъде красиво и стилно и евтино при това. :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Pipilota » 14 Мар 2017, 21:56

Всякакви възможности има да се направят различни неща и да бъде възможно най-интересно и забавно у дома, с малко може да се постигне много. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Kremiliya » 15 Мар 2017, 13:12

[list=]На мен ми харесват възглавниците много добре изглежат, а и създават едно чувство за уют. Харесват ми и различни аксесоари за станета, например може и един цветен капан за сънища да се сложи, някоя раздвижена картина, да се използват дъски и да се подредят като рафтове, всичко може да се получи и един вид с отпадъчни материали и все пак да стане добре. [/list]
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Локумът » 18 Апр 2017, 10:33

Синовете ми си направиха много готин диван сами. Събраха си джобните и си го сглобиха самостоятелно. Използваха палети (нови), а за възглавници си взеха тънко парче дунапрен- около 10 см. Диванът стана много просторен и хубав, събират се там поне 4-5 хлапетии, колкото тях големи.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта