Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот rabotnata pchela » 19 Юли 2017, 10:43

Така е, и аз премислих нещата, цвета променихме на ментов, а паркета остана същия, днес ще боядисаме стаята на малкия и ще видим как изглежда положен цвета, а събота ще сложат паркета. Дано да сме уцелили комбинацията и да стои добре. ):)
другата стая направихме сива, за да могат да изпъкват акцентите, които са главно на мебелите и затова избрахме по-неутрални стени.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот kalina_216 » 25 Юли 2017, 13:53

МНого ми е приятно да слушам за ремонти, надявам се да се получи хубаво у вас. Мога да ти дам няколко идеи, защото хубавите акценти са много скъпи, залагай главно на малки неща, като чашки, чинийки, салфетки, подложки, възглавнички и какво ли още не от материали, които ти харесват и от цвят, който ти е най-пряитен. Така ще направиш стаята да изглежда стилно и добре, в същото време ще ти е евтино.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот kauda » 31 Авг 2017, 10:48

Използването на различни акценти из стаята е най-хитрото, така стените като са неутрални никой не може да те задължи какви цветове да използваш за останалите мебели. Макар че малко по-наситени цветове за мен не биха пречили изобщо, поне тук -там като акцент.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот zdravko.shishmanov » 07 Яну 2020, 13:22

Малко информация по темата за паркета, предимства и някои недостатъци:
kamchia-oak.com/blog/
има и информация за поддръжка на паркета.
zdravko.shishmanov
 
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Яну 2020, 13:17

Предишна

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта