“Яките” мъжки навици, които са ни тъпи

Re: “Яките” мъжки навици, които са ни тъпи

Мнениеот mimeto90 » 06 Авг 2015, 16:01

mix_twix написа:Ми явно не стоят вече заедно бе! :) все пак от самото начало не ни дразнят толкова кирливите ризи, пък и на жените включително! :)

Така е, не само не обръщаме внимание, дори ги смятаме за сладки, точно заради това се радвам на моите приятелки, които трудно се влюбват, ако въобще могат, тъй като при първото нещо, което забележат, че не е ок просто те режат до две :D
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: “Яките” мъжки навици, които са ни тъпи

Мнениеот kalinka-kuku » 06 Авг 2015, 17:15

mimeto90 написа:
mix_twix написа:Ми явно не стоят вече заедно бе! :) все пак от самото начало не ни дразнят толкова кирливите ризи, пък и на жените включително! :)

Така е, не само не обръщаме внимание, дори ги смятаме за сладки, точно заради това се радвам на моите приятелки, които трудно се влюбват, ако въобще могат, тъй като при първото нещо, което забележат, че не е ок просто те режат до две :D

И изобщо могат ли да си намерят половинка? Все пак няма перфектни хора, сигурна съм, че и твоите приятелки не са идеални, нали? Но надали някой ги зарязва заради най-дребното, или всъщност може би го правят, затова и те постъпват по същия начин. Както се казва - каквото почукало, такова се обадило. :roll:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: “Яките” мъжки навици, които са ни тъпи

Мнениеот mimeto90 » 07 Авг 2015, 11:32

marsu написа:
mimeto90 написа:
mix_twix написа:Ми явно не стоят вече заедно бе! :) все пак от самото начало не ни дразнят толкова кирливите ризи, пък и на жените включително! :)

Така е, не само не обръщаме внимание, дори ги смятаме за сладки, точно заради това се радвам на моите приятелки, които трудно се влюбват, ако въобще могат, тъй като при първото нещо, което забележат, че не е ок просто те режат до две :D

И изобщо могат ли да си намерят половинка? Все пак няма перфектни хора, сигурна съм, че и твоите приятелки не са идеални, нали? Но надали някой ги зарязва заради най-дребното, или всъщност може би го правят, затова и те постъпват по същия начин. Както се казва - каквото почукало, такова се обадило. :roll:

Не, тях няма как да ги отрежат и не са го правили никога, за да знаят колко е гадно и да престанат да действат по този начин, но на мен ми харесва това, че са адски категорични - винаги! :lol:
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: “Яките” мъжки навици, които са ни тъпи

Мнениеот Malina » 07 Авг 2015, 12:22

mimeto90 написа:Не, тях няма как да ги отрежат и не са го правили никога, за да знаят колко е гадно и да престанат да действат по този начин, но на мен ми харесва това, че са адски категорични - винаги! :lol:

Сигурно ще са категорични, докато не се осъзнаят, че са стари и самотни, или в най-хубавия случай, наистина се влюбят! И тогава, по всички закони ще изберат някой толкова "гнил", че когато се осъзнаят с по 2 деца, в мизерна къща, псувани и ненавиждани от избраника си ще се сетят, че през тях са минали и не чак толкова лоши избори!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: “Яките” мъжки навици, които са ни тъпи

Мнениеот Jully » 07 Авг 2015, 13:23

Malina написа:
mimeto90 написа:Не, тях няма как да ги отрежат и не са го правили никога, за да знаят колко е гадно и да престанат да действат по този начин, но на мен ми харесва това, че са адски категорични - винаги! :lol:

Сигурно ще са категорични, докато не се осъзнаят, че са стари и самотни, или в най-хубавия случай, наистина се влюбят! И тогава, по всички закони ще изберат някой толкова "гнил", че когато се осъзнаят с по 2 деца, в мизерна къща, псувани и ненавиждани от избраника си ще се сетят, че през тях са минали и не чак толкова лоши избори!

Напълно я закопа! Но и аз мисля като теб, властните и силни жени, които така изглеждат падат от високо винаги.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: “Яките” мъжки навици, които са ни тъпи

Мнениеот Kaya » 07 Авг 2015, 14:28

Не мисля, че ако жената не е влюбчива и веднага трябва да бъде определяна като гадна ку*ка!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: “Яките” мъжки навици, които са ни тъпи

Мнениеот nadqta » 19 Авг 2015, 13:18

Jully написа:
Malina написа:
mimeto90 написа:Не, тях няма как да ги отрежат и не са го правили никога, за да знаят колко е гадно и да престанат да действат по този начин, но на мен ми харесва това, че са адски категорични - винаги! :lol:

Сигурно ще са категорични, докато не се осъзнаят, че са стари и самотни, или в най-хубавия случай, наистина се влюбят! И тогава, по всички закони ще изберат някой толкова "гнил", че когато се осъзнаят с по 2 деца, в мизерна къща, псувани и ненавиждани от избраника си ще се сетят, че през тях са минали и не чак толкова лоши избори!

Напълно я закопа! Но и аз мисля като теб, властните и силни жени, които така изглеждат падат от високо винаги.

Това означава, че трябва да се влачиш след някого само и само на 60 да не си сама? Боже, какви жени!
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: “Яките” мъжки навици, които са ни тъпи

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Сеп 2015, 13:05

nadqta написа:Това означава, че трябва да се влачиш след някого само и само на 60 да не си сама? Боже, какви жени!

Глупости говориш. Просто трябва да осъзнаеш, че не трябва да се правиш на много отворена, защото накрая може да си лапаш мухите сама. Не за да има някой насреща, а наистина да си споделиш живота, като осъзнаваш това, което ти се случва и цениш хората, а не се правиш на голям играч. :!: :!: :!: Ковренските номера в момента са на мода, да!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: “Яките” мъжки навици, които са ни тъпи

Мнениеот svetlozara » 04 Ное 2015, 13:20

nadqta написа:Това означава, че трябва да се влачиш след някого само и само на 60 да не си сама? Боже, какви жени!

Не знам колко трябва да си глупав, за да не оценяваш любовта. :) Имам такава приятелка, много ги въртеше, беше голямата работа, сега е на 38 сама, без гаджета дори, има дакел. Да никога не са я зарязвали, беше точно такъв тип и сега няма нищо. Не знам дали си струва.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: “Яките” мъжки навици, които са ни тъпи

Мнениеот mix_twix » 09 Дек 2015, 13:44

svetlozara написа:
nadqta написа:Това означава, че трябва да се влачиш след някого само и само на 60 да не си сама? Боже, какви жени!

Не знам колко трябва да си глупав, за да не оценяваш любовта. :) Имам такава приятелка, много ги въртеше, беше голямата работа, сега е на 38 сама, без гаджета дори, има дакел. Да никога не са я зарязвали, беше точно такъв тип и сега няма нищо. Не знам дали си струва.

Всеки има право да живее със своите убеждения. :) Младите особено са много отворени, като мине време и осъзнават, че може би не е било необходимо да подбират толкова. :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта