Гаджето или кариерата?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот mix_twix » 07 Дек 2016, 15:39

Не съмбил пред такъв избор, все съм намирал гаджета, които са съгласи и наясно, че работата ми е важна и че е по всяко време, според вдъхновението ми. Ако ми попадне някоя с много претенции, вече ще ми бъде доста тъпо, със сигурност.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот Rali_hr » 07 Дек 2016, 16:32

не е лесно да се направи такъв избор, но и аз си мисля, че всеки ще си намери в един момента правилния човек и ще успее да лавира без проблеми между всичко, ако едното те дърпа назад, то няма как да стане "магията".
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот zagrijena » 14 Дек 2016, 12:55

Била съм в това положение, макар и не точно да правя избор. Но в края на краищата ти се налага. Бях много се задълбочила в работата и бях позарязала семейството, все заета бях. Другият човек търпи, търпи, но в един момент му писва и почват проблемите. Проявява разбиране, но и ти трябва да се усетиш и да намалиш темпото иначе не става.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот S_Milenska » 06 Яну 2017, 16:06

zagrijena написа:Била съм в това положение, макар и не точно да правя избор. Но в края на краищата ти се налага. Бях много се задълбочила в работата и бях позарязала семейството, все заета бях. Другият човек търпи, търпи, но в един момент му писва и почват проблемите. Проявява разбиране, но и ти трябва да се усетиш и да намалиш темпото иначе не става.

Живеем, сякаш утрешния ден ни е обещан и днес като сме лоши родители, лоша половинка, утре езнаем, че можем да се поправим, но това утре не идва. Много сме вглъбени в работата си и ти самата си го видяла по себе си, а и всеки е. В един момент като усетим, че не сме си видели децата как са пораснали и се чудим как ни е замръзнал брака се сещаме, но често - късно.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот Локумът » 08 Яну 2017, 15:56

Трябва да има време за всичко, колкото и да искаме да сме ангажирани, само че няма как да стане, просто не се получава винаги... теории мноого, ама като почнеш да бачкаш времето минава и ангажиментите стават повече, начина на живот се променя. Романтичния избор с хепи енд е по филмите.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот Krum » 08 Яну 2017, 17:51

Понякога от много мислене изтърваме добри възможности да си изградим живота, кариерата дава спокойствие и пари, да, но няма с кой да ги споделиш, което прави нещата много кофти. Но и двете неща са еднакво важни. затова е най-добре всеки да си намери някой, който да успее да го сгрява и разбира и да споделя вижданията му.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот penny » 09 Яну 2017, 14:58

Трудно се постига баланс, но е наложително. Едно нещо може да ти върви като по вода, но винаги има друго, което страда или ти липсва, колкото и да се залъгва човек, че може да мине без него. Както казват, трябва да си подреждаме приоритетите.
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот Monika_Spasova » 15 Яну 2017, 09:21

penny написа:Трудно се постига баланс, но е наложително. Едно нещо може да ти върви като по вода, но винаги има друго, което страда или ти липсва, колкото и да се залъгва човек, че може да мине без него. Както казват, трябва да си подреждаме приоритетите.

Рядко ги пререждаме в позициите на това, гаджето да е печелившо, обикновено в нашия материален свят, любовта се измества от желанието да се изкарват повече пари, или изобщо - някакви. Романтиката, как сме ценни и незаменими кадри по-скоро ги има по филмите, в истинския живот всеки е заменим и на никой не му дреме за теб, за това, че имаш желание да си починеш, че имаш гадже или семейство. Добре е всъщност, че повечето хора сме на тоя принцип и реално и гаджето ни ще е заето със същите неща. :mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот Локумът » 15 Яну 2017, 11:45

Monika_Spasova написа:
penny написа:Трудно се постига баланс, но е наложително. Едно нещо може да ти върви като по вода, но винаги има друго, което страда или ти липсва, колкото и да се залъгва човек, че може да мине без него. Както казват, трябва да си подреждаме приоритетите.

Рядко ги пререждаме в позициите на това, гаджето да е печелившо, обикновено в нашия материален свят, любовта се измества от желанието да се изкарват повече пари, или изобщо - някакви. Романтиката, как сме ценни и незаменими кадри по-скоро ги има по филмите, в истинския живот всеки е заменим и на никой не му дреме за теб, за това, че имаш желание да си починеш, че имаш гадже или семейство. Добре е всъщност, че повечето хора сме на тоя принцип и реално и гаджето ни ще е заето със същите неща. :mrgreen:

Общо взето, сега всеки гледа парата, тъй че игаджетата се вълнуват от тея неща. :) Виж, казус ще е, ако трябва да се местиш в друг град, но все ми е направило впечатление, че тоя дето се мести, побеждава и другия го следва.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот donni » 16 Яну 2017, 11:20

Локумът написа:Общо взето, сега всеки гледа парата, тъй че игаджетата се вълнуват от тея неща. :) Виж, казус ще е, ако трябва да се местиш в друг град, но все ми е направило впечатление, че тоя дето се мести, побеждава и другия го следва.


За някои си е изпитание местенето в друг град. Да, повече разправия е, свикване, напасване, но не е нещо кой знае какво за мен. За мен не е проблем да се преместя някъде. Преместих се заради любовта някога в напълно непознат град, сега мен ме последваха в друг град заради работата :mrgreen: . Какво да се прави, живот! Но някои не се решават на подобна стъпка по една или друга причина.
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта