Гаджето или кариерата?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот Pipilota » 16 Яну 2017, 13:45

donni написа:
Локумът написа:Общо взето, сега всеки гледа парата, тъй че игаджетата се вълнуват от тея неща. :) Виж, казус ще е, ако трябва да се местиш в друг град, но все ми е направило впечатление, че тоя дето се мести, побеждава и другия го следва.


За някои си е изпитание местенето в друг град. Да, повече разправия е, свикване, напасване, но не е нещо кой знае какво за мен. За мен не е проблем да се преместя някъде. Преместих се заради любовта някога в напълно непознат град, сега мен ме последваха в друг град заради работата :mrgreen: . Какво да се прави, живот! Но някои не се решават на подобна стъпка по една или друга причина.

А ако и твоята половинка има по-сериозна работа и не иска да я губи, местенето в друг град е огромен компромис.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот Alex_mor » 27 Яну 2017, 10:42

Такова решение е много важно, ако става въпрос единия да последва другия. При по-сериозни работни позиции, трябва да се вземат предвид всякакви плюсове, но аз си мисля, че в крайна сметка,ако мъжът трябва да последва една жена, защото тя е получила добро предложение за работа, също би го направил. Всичко е до компромиси и обсъждане във връзката.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот borkova » 09 Фев 2017, 11:18

При компромисите винаги единият жертва повече от другия. В споровете това винаги се натяква, ако хората се вкарват в тия капани и позволяват това да им влияе и да определя поведението им.
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот Ваня Стойчева » 16 Май 2017, 11:03

Обикновено, когато намериш правилния човек, не стоят такива въпроси пред вас, защото се живее в разбирателство и компромисите не са задължение, а просто се случват.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот asdddwww » 25 Май 2017, 10:40

Ваня Стойчева написа:Обикновено, когато намериш правилния човек, не стоят такива въпроси пред вас, защото се живее в разбирателство и компромисите не са задължение, а просто се случват.

:+1: Така е, когато намериш човек, с който да прекараш живота си, нещата се нареждат от само себс си, без да стоят различни дилеми пред теб. Ако обаче не се получава и постоянно има драми и разправии, значи не това е правилния избор.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот Guppy » 25 Май 2017, 12:18

До едни години гаджетата са важни, в следващите кариерата става най-важното, и когато се усетим, знаем, че е трябвало да намеирим време и за половинка в живота ни. Така че както казват другите, когато тя се появи би трябвало да няма избор, защото то ще се знае, че трябва да бъде така.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот Paladin » 09 Юни 2017, 12:20

С времето приоритетите се променят. До едно време, на предна линия е гаджето, после идва кариерата, и когато с енамери правилния човек и двете неща тръгват в синхрон. Отоговр на въпрос няма, освен ако не питате в определена възраст. Сега съм на 23 и мога да кажа, че кариерата ми е п-важна от всяка жена, но дали ще е така след 4-5 години не знам. А като ученик, в училище колих и бесех за гаджето си..
Paladin
 
Мнения: 109
Регистриран на: 19 Апр 2017, 09:33

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот Stark » 09 Юни 2017, 14:32

Ако се говори за краен избор, дали да зарежеш приятелката си заради работата, определено е гадно, но ако е пренебрегване на едното за сметка на другото, ако момичето и момчето са разумни, могат да направят компромис и да се намери време и за приятелката и за работата. Някое друго съобщение с целувка, някой мил жест вечерта, излизане от време на време, и т.н. :) може да компенсират, че сте по-заети. Но ако се превърне в безкрайно мрънкане "офф, колко съм изморен, оф колко не ми се излиза, оф колко си досадна.." по-добре оставете момичето по-рано.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот Pipilota » 01 Окт 2018, 13:03

В наши дни все се въртим около работата, малко са жестовете, които се правят в името на любовта и на половинката. Пък и сякаш е нормално, някак си, всеки гледа да е добре финансово, дори и любовта така по се намира.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот ivan.stoqnov » 05 Окт 2018, 13:39

Аз бих предпочел кариерата, ако говорим за гадже, а не за семейство и деца. Защото според мен, любовта се изпитва с времето и ако гаджето ти не те разбира, защо работата ти е важна, то просто не е тя или той човекът, с който ще продължиш живота си. Разделям нещата с гадже и семейство, тъй като семейството за мен е на първо място и след това е работата или кариерата.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта