Гаджето или кариерата?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Гаджето или кариерата?

Мнениеот pesho » 09 Авг 2013, 10:53

decisions..jpg
decisions..jpg (19.46 KiB) Прегледано 1200 пъти
Трудно ли съчетавате гаджето и кариерата? Не ми казвайте, че следния сюжет не ви е познат? И така… ставате рано, за да се подготвите за важна работна среща. Преглеждате някои документи, докато си пиете кафето и слушате прогнозата за времето. Влизате под душа и се сещате, че утре приятелката ви има рожден ден. Какво й бяхте обещали? По дяволите! Може ли да помните всичко? Май трябва да я заведете в онзи ресторант, където бяхте с приятели и много и допадна? Или беше друго? Бързайки за работа, осъзнавате, че нямате минутка време да помислите за подарък. В офиса е лудница и срещата, за която бързате, е само началото на деня, изпълнен с ангажименти. Трябва да се обадите на приятелката си и да я чуете? Може пък да подскаже нещо… Само че покрай работата забравяте. И нещата стават още по – зле, защото денонощието има само 24 часа, които изобщо не са ви достатъчни.Това причина ли е да пренебрегвате кариерата си? А гаджето? Как ще разпределите времето си? Аз виждам 2 начина

1. Работата преди гаджето.
Има такива моменти, в които трябва да работите много. И това е нормално. Обяснете го на приятелката си колкото може по - рано и й обещайте, че когато периодът отмине, ще си наваксате пропуснатото време. Междувременно, колкото и да сте заети, пращайте й по някое съобщение…

2. Когато нещата стоят по другия начин...и гаджето трябва да е преди работата.
Иначе казано, отпуската. Дойде ли време да почивате, ако ще сте с половинката, оставете работата вкъщи. Не мислете за проблемите в офиса и не ги обсъждайте с нея.

И в двата случая обаче намерете време и за себе си!
Колкото и да са важни и кариерата, и приятелката ви, не забравяйте и времето, от което имате нужда само за себе си – да потренирате, да се занимавате с някое хоби. Всеки има нужда от такова време и ако то е качествено, това ще се отрази добре и на връзката и на работата…Вие имате ли други предложения? Как разпределяте времето си?
pesho
 
Мнения: 62
Регистриран на: 26 Юли 2013, 13:02

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот bojo_kolev » 01 Окт 2013, 12:38

А може би трябва да си намериш гадже да те подкрепя, обича и разбира? :D
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот The_The_Ramone » 28 Дек 2013, 22:08

Винаги кариерата и гаджетата трябва да вървят ръка за ръка. Няма как, ако градиш само кариера, ставаш скучен на гаджетата. Ако само гаджета оправяш, в общи линии за друго не ставаш :)
The Game Will Never Be The Same
Аватар
The_The_Ramone
 
Мнения: 236
Регистриран на: 09 Апр 2011, 10:00
Местоположение: Вътрешна Монголия

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот renito » 10 Фев 2014, 12:25

Хубаво е да са 50/50,при мен винаги ако ми върви в едното,в другото не..сега ми върви в любовта,но ако трябва да избирам..бих избрала любовта,защото каквато и работа да имаш,тя няма да те топли вечер ;)
Аватар
renito
 
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Фев 2014, 10:47

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот nadiii » 11 Мар 2014, 14:09

Ако намериш правилният човек, той би те подкрепил във всичко, нали?? Тоест, нека да намерим човека, другото ще го оправим.:)
Аватар
nadiii
 
Мнения: 50
Регистриран на: 11 Мар 2014, 11:37

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот silver933 » 03 Дек 2014, 17:25

Най-добре и двете, все пак и гаджето и кариерата имат нужда от време и е хубаво едното да не е за сметка на другото, но и да се правят компромиси. Все пак всяко гадже иска да има хубава храна и един ден да има хубав дом с този господин, а това без кариера не става :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот Andrey » 04 Дек 2014, 15:27

Трябва да се намери златната среда, само че хич не е лесно! Най-добре е работата да е истинска работа, а когато сме вкъщи да сме истински гаджета. Не трябва да си разнасяме настроенията насам натам :ugeek:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот Krum » 05 Дек 2014, 16:16

И от двете по малко! Но сега вече започвам да си мисля, че съм избрал грешно! Винаги съм слагал работата си пред жените и затова сега съм 40 годишен ерген, приятелите ми се задомиха, имат деца абитуриенти, аз..... работа имам. :?
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот S_Milenska » 08 Дек 2014, 14:56

Нали знаете онази приказка "и двете дядо попе" та и аз така смятам, че е най-правилно! :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот Rali_hr » 08 Дек 2014, 18:24

Ако трябва да направя наистина избор, не знам кое бих избрала! И в двата случая се предполага, че ще съжалявам, затова е добре тези неща да вървят ръка за ръка. :!:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron