Дамската риза – за всякакъв случай

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Дамската риза – за всякакъв случай

Мнениеот Dior » 21 Авг 2013, 11:16

skirt.jpg
skirt.jpg (7.41 KiB) Прегледано 3111 пъти
Тя е изключително практична и са достатъчни само няколко модела, за да имате дреха за всякакъв повод. Да! Кой казва, че дамската риза се носи само в офиса? Или пък в т.нар. кънтри групи (дънки и карирана риза). Ако представите ви опират само до тези 2 комбинации, то сте в сериозна заблуда. Ризата позволява десетки варианти, подходящи за най – различни поводи и обстановка. Тя е изключително практична дреха, която може да разнообрази гардероба ви…Изисква се просто правилно съчетание.
1. За ежедневието
Ризата на квадратчета в кънтри стил не е задължително да комбинирате с деним. Да, това наистина е едно от най – честите решения, но не и единственото възможно. Спокойно бихте могли да я носите с лятна пола…на флорални мотиви например. Подходящ е и избора на пъстър панталон, ако предпочетете него пред полата. А за дрехите от деним изберете не карирана, а едноцветна риза. Нека бъде в свеж нюанс. Носете я небрежно пусната! В ежедневието имаме нужда и от комбинации, които са едновременно практични и поне доза елегантни? Заложете на съчетанието от спортен панталон и риза от по – фина материя. Тя може да бъде в светъл цвят и полупрозрачна, от бляскава тъкан или пък в директен етно стил. Етното винаги е актуално!
2. В офиса
Класическият елегантен бял костюм (с пола или панталон) е винаги добре дошъл през лятото. Към него обаче може да добавите не строга риза, а малко по – фриволен модел – с изчистен силует и без излишни детайли, но от по – ефирна материя. Оставете ризата свободно пусната над панталона или полата. Пастелните цветове ще стоят по – нежно на фона на белия костюм.
3. На парти
Кой каза, че ризата не е подходящо облекло за парти? Важно е само дали партито е следобедно или вечерно, дали има дрескод или някаква тема. За по – сигурно заложете на следните комбинации: за следобед – бяла романтична риза с красива яка и ръкави, за вечер – елегантна и ефирна черна риза и черен панталон или пола. Това са класически комбинации, които са винаги актуални и със сигурност ще ви свършат добра работа и в двата случая. А вие имате ризи в гардероба си? Какви предпочитате? Как ги съчетавате?
Dior
 
Мнения: 161
Регистриран на: 05 Фев 2013, 13:15

Re: Дамската риза – за всякакъв случай

Мнениеот pesho » 21 Авг 2013, 14:49

Винаги съм харесвал жени в риза - адски секси гледка са. ;)
pesho
 
Мнения: 62
Регистриран на: 26 Юли 2013, 13:02

Re: Дамската риза – за всякакъв случай

Мнениеот vessy » 22 Авг 2013, 10:51

Ризата си е класика...Моят гардероб е пълен с ризи, които са ме спасявали за всякакви поводи...Важно е съчетанието на цветовете, материите и аксесоарите. ;)
vessy
 
Мнения: 76
Регистриран на: 25 Юли 2013, 10:36

Re: Дамската риза – за всякакъв случай

Мнениеот BRI » 23 Авг 2013, 09:36

Разбира се, че имам ризи в гардероба си. Лично аз по - често залагам на по - официални ризи, тъй като ми се налага, но много харесвам и непринуденият етно стил...
BRI
 
Мнения: 239
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:04

Re: Дамската риза – за всякакъв случай

Мнениеот rora » 04 Сеп 2013, 16:10

Ризата винаги е била и ще бъде непреходна като малката черна рокля...
rora
 
Мнения: 133
Регистриран на: 28 Яну 2013, 09:49

Re: Дамската риза – за всякакъв случай

Мнениеот Siss » 05 Сеп 2013, 09:49

Жена с риза, къса пола и токчета...мхм Много секси!
Siss
 
Мнения: 279
Регистриран на: 11 Дек 2012, 13:11

Re: Дамската риза – за всякакъв случай

Мнениеот klara » 05 Фев 2016, 15:47

Харесвам риза с панталон, някакси ми е по-трудно да съчетая риза с пола :smile:
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Дамската риза – за всякакъв случай

Мнениеот Snejna » 05 Яну 2018, 11:42

Не харесвам прозрачните ризи, дори и на слаб човек не стоят добре, изобщо съм против показването на сутиена.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Дамската риза – за всякакъв случай

Мнениеот Никол_20 » 03 Дек 2018, 15:28

Обожавам ризи и имам поне десет. Чувствам се елегантно с тях, а и имам и за дънки, и за официални поводи.
Аватар
Никол_20
 
Мнения: 71
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:13

Re: Дамската риза – за всякакъв случай

Мнениеот Lucy » 08 Мар 2019, 11:59

Имам ризи и ги харесвам. Мога да ги съчетавам и с панталони, и с дънки.
Дават свобода за съчетаването на дрехи.
Lucy
 
Мнения: 66
Регистриран на: 20 Дек 2018, 12:31

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта