Доволни ли сте от космодиск?

Апарати, аксесоари и уреди с медицинска или козметична употреба - задайте своя въпрос и вижте повече мнения.

Доволни ли сте от космодиск?

Мнениеот pesho » 22 Авг 2013, 09:56

Искам да попитам някой от форума използвал ли е космодиск и доволен ли е от него? Рекламите са големи, но искам мнение от опит. Имам болки в гръбнака, казаха ми, че е артроза на шийни прешлени, но ортопеда не ме посъветва да го купувам този космодиск или не. Очаквам вашите съвети. Доволни ли сте от космодиск? :roll:
Благодаря ви предварително!
pesho
 
Мнения: 62
Регистриран на: 26 Юли 2013, 13:02

Re: Доволни ли сте от космодиск?

Мнениеот ivelina76 » 08 Окт 2013, 13:42

Аз съм доволна, само че ластиците му се скъсаха, но могат да се заменят и с обикновени.
ivelina76
 
Мнения: 5
Регистриран на: 08 Окт 2013, 13:34

Re: Доволни ли сте от космодиск?

Мнениеот The_The_Ramone » 15 Юли 2014, 22:16

Действието му е силно пресилено. Но много хора твърдят, че помагал.
The Game Will Never Be The Same
Аватар
The_The_Ramone
 
Мнения: 236
Регистриран на: 09 Апр 2011, 10:00
Местоположение: Вътрешна Монголия

Re: Доволни ли сте от космодиск?

Мнениеот Kremiliya » 27 Ное 2014, 15:32

Аз имам позната, която казва, че е доволна и до някъде - не, защото в действителност не усещаш влошаването, на болката - действал.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Доволни ли сте от космодиск?

Мнениеот red_eyes » 27 Ное 2014, 17:47

На леля ми й бяха подарили и да ви кажа абсолютно нищо не усети като подобрение, много неприятна истина, но факт :| т.е. тя истината е различна за различните хора и различните болежки, ама не помага явно при всяка болка, това ми е мисълта! :|
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Доволни ли сте от космодиск?

Мнениеот Kaya » 05 Дек 2014, 15:23

red_eyes написа:На леля ми й бяха подарили и да ви кажа абсолютно нищо не усети като подобрение, много неприятна истина, но факт :| т.е. тя истината е различна за различните хора и различните болежки, ама не помага явно при всяка болка, това ми е мисълта! :|

Със сигурност има и доволни и недоволни. Аз не съм ползвала, но имам позната носи и е страшно доволна, особено след раждането жените много ги носили, когато започне онова постоянно вдигане на бебето от кошарата. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52


Назад към Медицински принадлежности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта