Елеа боя за коса – подходяща ли е за домашна употреба?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Елеа боя за коса – подходяща ли е за домашна употреба?

Мнениеот vessy » 02 Сеп 2013, 12:02

Моля, препоръчайте ми боя за коса, която да е подходяща и за домашна употреба. Целя уеднаквяване на цвета в тъмни тонове. Няма да я изрусявам или да сменям рязко цвета. Затова предположих, че мога да се справя и в къщи, без да харча излишни пари в козметични салони. Боята обаче трябва да е щадяща и лесна за нанасяне. Ползвали ли сте боя за коса Елеа? Доволни ли сте? А тя подходяща ли е за домашна употреба? Моля, споделете!
vessy
 
Мнения: 76
Регистриран на: 25 Юли 2013, 10:36

Re: Елеа боя за коса – подходяща ли е за домашна употреба?

Мнениеот rora » 02 Сеп 2013, 14:03

Няколко пъти съм ползвала тъмен кестен на Елеа в домашни условия и мога да се похваля с отличен резултат. Доволна съм!
rora
 
Мнения: 133
Регистриран на: 28 Яну 2013, 09:49

Re: Елеа боя за коса – подходяща ли е за домашна употреба?

Мнениеот ParS2 » 18 Ное 2013, 17:22

Ползвала съм преди време червените нюанси на Елеа и съм доволна. Разбираемо цветът пада след около две седмици, но пак не стои зле. В домашни условия наскоро бях използвала тази боя http://biolifecosmetics.com/boq-za-kosa, но в кафяви нюанси. Фактът че е без амоняк ме накара да я избера. За сега имам само добри впечатления и мисля да продължа с нея. Успех!
ParS2
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Ное 2013, 17:17

Re: Елеа боя за коса – подходяща ли е за домашна употреба?

Мнениеот Lyomi » 19 Ное 2013, 14:56

Като че ли, по-голямата част от боите продавани в магазините са подходящи за домашна употреба, ако не - имат инструкции, които трябва да се спазват. Така, че спокойно можеш да ползваш и Елеа ;)
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Елеа боя за коса – подходяща ли е за домашна употреба?

Мнениеот pepa1974 » 12 Мар 2014, 16:58

Не зная за Елеа, но Гарниер колор сенсейшън хич не е за домашни употреба!
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта