Цените на горивата

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Цените на горивата

Мнениеот bisertaskov » 18 Юли 2011, 22:42

Пак ли скочиха и до кога докато се откажем от колите и се качим пак на влака ли? Цената на петрола пада пък у нас всичко се качва.Кой си играе с цените и с търпението на хората и защо? На мен взе да ми писва а на вас ?Тук спокойно можете да споделите мнение по въпроса може пък да ви олекне :D
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov
 
Мнения: 588
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:22

Re: Цените на горивата

Мнениеот southern_sun » 19 Юли 2011, 14:39

В цял свят падат цените на петрола само в България горивата се вдигат!!! Парадокс като всичко останало в държавата ни!
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Цените на горивата

Мнениеот valiart » 24 Окт 2011, 16:11

Голяма лудниа с тези горива. Скъпи, пък поне да бяха качествени.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Цените на горивата

Мнениеот qproin » 24 Окт 2011, 22:46

Не съм шофьор, но като потребител отчитам скока на всички свързани с горивата продукти, т,е, ВСИЧКИ продукти....и определено и на мен ми писна. Стана скъпо, дали ще дойде момента в който ще работим само за да ядем?!
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Цените на горивата

Мнениеот valiart » 25 Окт 2011, 00:08

...момента дойде, някой дори и за ядене трудно намират...
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Цените на горивата

Мнениеот Niko » 13 Авг 2012, 16:19

Отново скок на горивата:
Най-масовият бензин А 95 вече се продава средно за 2.70 лв. за литър, бензин А 95 достигна рекордната си стойност, дизелът вече се продава за 2 лева и 67 стотинки за литър, а А 98 - за 2 лева и 86.
Високия скок на горивата обясняват с поредното поскъпване на международните пазари.Този път повишаването на цените се отнася за целия Средиземноморски регион. След поредното поскъпване на горивата през юли, в края на месеца се забеляза малък спад, а след това отново увеличение в края на август, е до кога това?
Niko
 
Мнения: 65
Регистриран на: 02 Юли 2012, 11:29

Re: Цените на горивата

Мнениеот tweety » 16 Авг 2012, 13:56

Министъра на Транспорта Ивайло Московски коментира в интервю, че цените на горивата може да скочат ако ситуацията в Иран ескалира. По повод до сегашния скок на дизела и бензина министъра не коментира, макар да спомена, че всекидневно министъра на икономиката получава справка за цените на горивата в цяла Европа и ние сме на последно място, което може да ни радва. Макар, че ако и по ниски заплати сме на последно място, надали в Европа има държава или град, където гражданите да вземат 150-200 евро заплата за месеца?
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Цените на горивата

Мнениеот Ваня_13 » 21 Авг 2012, 09:44

Не мога да не се включа по темата, тъй като ми предстои лятна почивка и вчера решихме да зареждаме колата, оказа се, че бензина от тази сутрин е с нова цена, а до есента ще стигне цена 3 лева за литър или казано по европейскому 1,50 евро.
Ай стига бе хора,на кое отгоре тия цени, сега ще се вдигне всичко храни, ток, всичко. Обясняват скока на цената на горивата с кризата е международната обстановка. Е точно се усмихнеш, че си излязъл от кризата и ти натискат главата надолу!
Ваня_13
 
Мнения: 140
Регистриран на: 18 Юни 2012, 13:59

Re: Цените на горивата

Мнениеот bisertaskov » 21 Авг 2012, 22:05

Ваня_13 написа:Не мога да не се включа по темата, тъй като ми предстои лятна почивка и вчера решихме да зареждаме колата, оказа се, че бензина от тази сутрин е с нова цена, а до есента ще стигне цена 3 лева за литър или казано по европейскому 1,50 евро.
Ай стига бе хора,на кое отгоре тия цени, сега ще се вдигне всичко храни, ток, всичко. Обясняват скока на цената на горивата с кризата е международната обстановка. Е точно се усмихнеш, че си излязъл от кризата и ти натискат главата надолу!

Главата винаги ни е била долу ниско и за това политиците си правят каквото искат с нас.Да караш кола е вече лукс който не всеки ще може да си позволи,освен всички данъци и такси винетки сега и рекордно скъпо гориво.Свикнали сме да ни мачкат и колкото и да си тракаме зъбите само с приказки не става.Нямаме смелост дори да протестираме.Гърците реват и си живея опростяват им дълг след дълг пък ние ще пестим и ще тънем в мизерия ама нали сме европейци.Кризата в България никога няма да свърши трябва да спрем да се заблуждаваме че ще се оправи нещо в държавата.
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov
 
Мнения: 588
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:22

Re: Цените на горивата

Мнениеот veronika » 21 Авг 2012, 22:09

То май стана нормално да се вдигат цените на горивата.Вдигнаха тока,водата е скъпа,храната поскъпва е да ни е честито заплатите не помръдват.
veronika
 
Мнения: 8
Регистриран на: 23 Юни 2012, 00:12

Следваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта