Ербориан чай – помага при умора и ни прави красиви

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Ербориан чай – помага при умора и ни прави красиви

Мнениеот lussy » 08 Окт 2013, 11:42

Зимата идва, бавно и сигурно, а моята мания по чайовете се засилва! Много обичам да разглеждам чайчета от различни места,Вчера попаднах и на един корейски чай – Ербориан. Пише в описанието, че има ревитализиращо действие, съживява и подмладява кожата. Ербориан са също много популярна марка козметика, която се продава в България от около 2 години.

Нямам проблеми с кожата, но ми харесва женшена като билка, а и вярвам, че ще ми действа добре. Като всеки човек и аз имам нужда от укрепване на организма, а чаят е една добра възможност. Мисля, че ще бъде подходящ за мен. Корея е страна с дълги традиции в пиенето на чай и ще ми е интересно да видя какво са сътворили. Някой друг има ли впечатления точно от тези чайове и би ли споделил? От мен повече - съвсем скоро! :)
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Ербориан чай – помага при умора и ни прави красиви

Мнениеот Radoslav88 » 08 Окт 2013, 15:39

Предпочитам жен-шен на екстракт отколкото да се наливам с литри чай, за да постигна същият ефект. Останах много доволен от жен-шена на Haya Labs. Определено дава доста енергия и подобрява настроението.
Radoslav88
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:45

Re: Ербориан чай – помага при умора и ни прави красиви

Мнениеот BeenieGal » 22 Май 2015, 16:51

Жен шенът има адски готин аромат, така че ще е малко трудно да не се изкуша да си взема чай, а щом има и готино действие върху кожата и тонуса - още по-добре, ама къде се откриват тези чайове? :roll:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Ербориан чай – помага при умора и ни прави красиви

Мнениеот Коцева » 19 Юни 2015, 16:39

Radoslav88 написа:Предпочитам жен-шен на екстракт отколкото да се наливам с литри чай, за да постигна същият ефект. Останах много доволен от жен-шена на Haya Labs. Определено дава доста енергия и подобрява настроението.

На капсули ли е този жен-шен и как се приема, въпреки че предпочитам да го пия на чай, понеже е адски готин :roll:
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Ербориан чай – помага при умора и ни прави красиви

Мнениеот valiopaf » 25 Юни 2015, 16:09

Предпочитам да си купувам билки от мести бабички, пред това да купувам в пликчета разни неща, на които така и няма да науча произхода им
valiopaf
 
Мнения: 92
Регистриран на: 05 Фев 2014, 13:30


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron