Бъдещето на старите ни автомобили

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Бъдещето на старите ни автомобили

Мнениеот chiZzY_biZzY » 02 Юни 2017, 09:57

Карат ги сега много по-често на сграб, защото вече има и глоби, а и се плащат постоянно данъци и т.н. безсмислени разходи с други думи. Само една кола знам да залежава така в нашия квартал.
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

Re: Бъдещето на старите ни автомобили

Мнениеот Ваня Стойчева » 02 Юни 2017, 14:05

Много фирми предлагат да дойдат да вземат автомобила, да се погрижат за документите, че и пари да ви дадат накрая за цялата работа.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Бъдещето на старите ни автомобили

Мнениеот kauda » 02 Юни 2017, 15:14

то май наистина има някакви глоби сега за автомоболите, които са оставени да гният по улиците, но не знам какви са.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Бъдещето на старите ни автомобили

Мнениеот Lili_gagarin » 05 Юни 2017, 11:58

Моята сдаде багажа, директно я изпратих на старо желязо, за да не се налага да й плащам застраховки и подобни. Най ме е яд за винетката, че беше годишна, имаше ли възможност да я взема???
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Бъдещето на старите ни автомобили

Мнениеот Kaya » 05 Юни 2017, 13:41

Lili_gagarin написа:Моята сдаде багажа, директно я изпратих на старо желязо, за да не се налага да й плащам застраховки и подобни. Най ме е яд за винетката, че беше годишна, имаше ли възможност да я взема???

До колкото знам, вече се спивсва номера на автомобила, който използва винетката, за да се прекрати практиката с използването на една винетка от няколко коли, която се беше появила по едно време.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Бъдещето на старите ни автомобили

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Юни 2017, 16:00

Аз не знам какво можемд а си направим колата, от една страна добре, ама от друга за старо желязо ти даваш 100 лева за нея, за работеща кола.. кофти е.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бъдещето на старите ни автомобили

Мнениеот Ernestina » 09 Юни 2017, 12:25

rabotnata pchela написа:Аз не знам какво можемд а си направим колата, от една страна добре, ама от друга за старо желязо ти даваш 100 лева за нея, за работеща кола.. кофти е.


За старо желязо не взимаш почти нищо. По-изгодно е продажба на части, мисля.
Ernestina
 
Мнения: 86
Регистриран на: 12 Яну 2017, 17:32

Re: Бъдещето на старите ни автомобили

Мнениеот Локумът » 09 Юни 2017, 15:53

Ако има кой да ги изкупи на части и има какво да се продаде, някой път не си струва и усилията за тва нещо.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Бъдещето на старите ни автомобили

Мнениеот Alex_mor » 05 Юли 2017, 09:19

Локумът написа:Ако има кой да ги изкупи на части и има какво да се продаде, някой път не си струва и усилията за тва нещо.

Има фирми, които предлагат да се извозят старите автомобили. Идват и ги вземат на място и ги карат на отпадъци. Дават накрая някаква малка сума пари насреща и това е. Ако собственика няма намерение да подкарва колата, спокойно може да се възползва от тоя вариант. минус е, че дават много малко пари наистина и идват примерно 2-3 седмици след като се обадиш да ти вземат колата, а обикновено искаме нещата да се случват днес и веднага.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron