Абока Имуномикс – натуралният продукт за здраве от природата

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Абока Имуномикс – натуралният продукт за здраве от природата

Мнениеот lussy » 08 Окт 2013, 12:59

Здравейте!
Имам въпроси, относно имуностимулиращи сиропчета, понеже една приятелка ми каза, че дава на детенцето си Абока Имуномикс, но моя малчуган е на 1 год. и 8 месеца, а не съм сигурна, че ще му повлияе добре. Понеже времето в момента предразполага подготовка за студения сезон, а до сега не съм му давала пчелни продукти.

В описанието на Абока Имуномикс е споменато, че ако детето има алергии, не е препоръчителен приема на сиропчето. Знаете ли как мога да проверя, дали дъщеря ми няма проблем с пчелните продукти, така че да не се прояви алергична реакция? След като никой в семейството няма такива проблеми, възможно ли е тя да има? А от друга страна тръстиковата захар, не би ли могла да действа неблагоприятно, например да го превъзбужда? Четох и за други продукти от този сорт и в техните описания пишеше, че детето трябва да е навършило 2 години, дали е подходящ в такъв случай Абока Имуномикс?
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Абока Имуномикс – натуралният продукт за здраве от приро

Мнениеот choki_moki » 13 Окт 2013, 18:24

Щом имаш съмнения за дадения сироп защо не се консултираш с лекар??? Все пак става въпрос за здравето на малката ти дъщеричка.
По принцип знам, че маслото от риган и чесънът са най-добрите имуностимулатори и са изцяло натурални. Ако искаш потърси такива. Подходящи са както за деца, така и за възрастни.
Аватар
choki_moki
 
Мнения: 52
Регистриран на: 20 Сеп 2013, 10:23

Re: Абока Имуномикс – натуралният продукт за здраве от приро

Мнениеот lussy » 14 Окт 2013, 10:25

choki_moki написа:Щом имаш съмнения за дадения сироп защо не се консултираш с лекар??? Все пак става въпрос за здравето на малката ти дъщеричка.
По принцип знам, че маслото от риган и чесънът са най-добрите имуностимулатори и са изцяло натурални. Ако искаш потърси такива. Подходящи са както за деца, така и за възрастни.

Реших да пробвам с подобен имуностимулант, понеже народните методи, мисля че действат по-бавно, а виждаш какво е времето навън и какви вируси върлуват. Благодаря, все пак, за съвета :)
А предлагат се такива масла? Не бях чувала за такова от чесън, предполагам по аптеките трябва да ги има :)
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Абока Имуномикс – натуралният продукт за здраве от природата

Мнениеот beneale » 11 Сеп 2014, 22:33

Бих искала да попитам, колко време след приема на Имуномикс Плюс, може да се повтори приема? С други думи, колко дълго да бъде почивката след него? Детето е на 7 години и половина. Благодаря!
beneale
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Май 2012, 13:06


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron