Смятате ли, че Делян Пеевски трябва да остане депутат?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Смятате ли, че Делян Пеевски трябва да остане депутат?

Мнениеот bojo_kolev » 11 Окт 2013, 11:05

Делян Пеевски остава депутат, а протестите срещу това решение не спират и недоумявам що за коне с капаци имаме в парламента? Какво трябва да стане, за да бъде Пеевски аут от властта???

А вие как смятате - трябва ли наистина той да остане народен представител или напротив - по най-бързия начин да бъде изгонен от парламента?
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Смятате ли, че Делян Пеевски трябва да остане депутат?

Мнениеот lussy » 11 Окт 2013, 11:10

Не мисля, че има две мнения по този въпрос, трябва да го махнат и точка по въпроса, мисля протестите са прекалено показателни, за нещата случващи се в държавата ни! Всички на съд! :!: :!: :!:
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Смятате ли, че Делян Пеевски трябва да остане депутат?

Мнениеот YoLindi » 11 Окт 2013, 11:14

Това е срам за държавата ни като такава! Какво са си го закоткали този Пеевски там. На кой му е притрябвал? Изпята песен е Пеесвки, съвсем скоро цялата работа ще рухне. Нека да дойдат зимните месеци и високите сметки за ток. Аз съм сигурна, че няма да може да издържи на натиска, ще рухне тази вавилонска система!
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Смятате ли, че Делян Пеевски трябва да остане депутат?

Мнениеот dejavu » 11 Окт 2013, 12:10

YoLindi написа:Това е срам за държавата ни като такава! Какво са си го закоткали този Пеевски там. На кой му е притрябвал? Изпята песен е Пеесвки, съвсем скоро цялата работа ще рухне. Нека да дойдат зимните месеци и високите сметки за ток. Аз съм сигурна, че няма да може да издържи на натиска, ще рухне тази вавилонска система!

Явно имат изгода, за да си го държат, те са нагли, ако нямаха изгода, до сега нямаше да е там, отдавна щяха да са го разкарали! :twisted: Аз съм поддръжник на протестите, но не мисля, че нещо ще се промени, искам ми се много, но не смятам, че ще стане :?
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Смятате ли, че Делян Пеевски трябва да остане депутат?

Мнениеот Harmony » 11 Окт 2013, 13:38

bojo_kolev написа:Делян Пеевски остава депутат, а протестите срещу това решение не спират и недоумявам що за коне с капаци имаме в парламента? Какво трябва да стане, за да бъде Пеевски аут от властта???

А вие как смятате - трябва ли наистина той да остане народен представител или напротив - по най-бързия начин да бъде изгонен от парламента?

Не просто коне с капаци, ами отвъд тях. Аз недоумявам нищо, от това което се случва в нашата мила държавица. :? :? :?
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20


Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта