Отслабваме и едновременно засилваме организма си

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Отслабваме и едновременно засилваме организма си

Мнениеот niya_mazova » 14 Окт 2013, 14:25

При поредната настинка, реших да се лекувам с всичко друго, но не и лекарства. Първото, за което се сетих беше чесън. Реших да направя го комбинирам с нещо. След дълги преравяния в интернет, реших да го направя с джинджифил и лимон. :idea:

Естествено се оказа витаминозна бомба, която ме изправи на крака за нула време! :)

Другото интересно, което ми направи впечатление, е че това, което си направих като чай, се използва и за отслабване. Естествено при мен не подейства така, може би, защото повече няма на къде да отслабна, но и винаги, когато се разболея хапвам много и силна храна.

Разбрах, че тази, образно казано - взривоопасна смес, топи мазнините, като дава енергия и не успяват да се натрупат толкова токсини в тялото, както при продуктите за отслабване.

Няма да пиша рецептата, която ми помогна да оздравея, понеже от всичко беше не око сложено, но рецептата за отслабване, ви я предоставям:

:!: Скилидка чесън + корен от джинджифил (два пъти по-голям от нея) – нарязани на ситно и залети с 1 литър вряща вода, след като се запари, може да се пие около 100мл. преди хранене. :!:
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Отслабваме и едновременно засилваме организма си

Мнениеот Harmony » 14 Окт 2013, 14:43

Хаха интересна и същевременно рецепта в сблъсък. Аз ползвам подобна рецепта единствено при настинки, но като имам нужда ще изпробвам и отслабващия ефект. :)
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Отслабваме и едновременно засилваме организма си

Мнениеот djudjanka » 15 Окт 2013, 11:42

Може и аз да пробвам тази рецепта, откъде си набавяте джинджифил? :P Вижте на каква статия попаднах - канела, джинджифил и мед за борба с излишните килограми. Полезно и вкусно! ;)

http://hranene.framar.bg/%D0%B4%D0%B8%D ... 1%82%D0%B0
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Отслабваме и едновременно засилваме организма си

Мнениеот Rali_hr » 26 Ное 2014, 13:51

Джинджифилът топи целулита, така че може да не го пиете само ако имате нужда от отслабване с много килограми, а и само да загладите бедрата :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Отслабваме и едновременно засилваме организма си

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Дек 2014, 17:23

Логично е, когато отслабваме хапваме повече плодове и зеленчуци, което обикновено не го правим, а те помагат за по-добър имунитет ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Отслабваме и едновременно засилваме организма си

Мнениеот Mon_ton » 09 Яну 2015, 15:42

Джинджифила е много полезен за засилване на организма и помага за топенето на мазнините :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Отслабваме и едновременно засилваме организма си

Мнениеот Krum » 09 Яну 2015, 16:45

Сега джинджифила и водата с мед са супер популярни :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Отслабваме и едновременно засилваме организма си

Мнениеот Kremiliya » 09 Яну 2015, 17:11

Ако отслабването е здравословно, би трябвало и да се подсилим, но ако някой като мен има многоо излишни килограми, то дори свалянето на килограми е подсилване на организма, без значение дали е било с джинджифил и лимон или без.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Отслабваме и едновременно засилваме организма си

Мнениеот Pipilota » 12 Яну 2015, 10:12

Разбира се, ако сме 100 кг и свалим до 80 ще е полезно разбира се ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Отслабваме и едновременно засилваме организма си

Мнениеот Lili_pili » 01 Апр 2015, 16:15

Джинджифилът е голяма работа, да знаете. Освен, че отслабва организма от към килограми, засилва организма от към имунитет, което е супер добра комбинация, когато отслабваме. :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Следваща

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта