Колбасите всичко друго – не и месо

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Колбасите всичко друго – не и месо

Мнениеот Mon_ton » 23 Юни 2015, 11:06

Избягваме, но са вкусни и това всички го знаем! Не знам какви гадости слагат из тях, но определено са едно от най-любимите ми неща, разбира се гледам да се ограничавам, но не успявам всеки път. Някой може ли да прави домашен салам или шунка? :roll:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Колбасите всичко друго – не и месо

Мнениеот kauda » 23 Сеп 2015, 17:09

Mon_ton написа:Избягваме, но са вкусни и това всички го знаем! Не знам какви гадости слагат из тях, но определено са едно от най-любимите ми неща, разбира се гледам да се ограничавам, но не успявам всеки път. Някой може ли да прави домашен салам или шунка? :roll:

Има някакъв уред но не знам как се прави и от къде да се купи, мисля това е най-добрият вариант, ама как и що нямам идея! :(
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Колбасите всичко друго – не и месо

Мнениеот Lollipop » 14 Яну 2017, 09:58

А намирали ли сте колбаси, от които да сте доволни и да мислите, че са по вашия вкус? :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Колбасите всичко друго – не и месо

Мнениеот silver933 » 14 Яну 2017, 11:12

Lollipop написа:А намирали ли сте колбаси, от които да сте доволни и да мислите, че са по вашия вкус? :roll:

Търсим ги още, само от Лидл съм виждал, поне според етикет, да са с 90+% месо, но не пише какво. :roll:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Колбасите всичко друго – не и месо

Мнениеот Monika_Spasova » 15 Яну 2017, 09:10

Не съм попадала на такива, които да похваля, вземам тези, които съм опитвала и са ми харесвали, нямам големи надежди, че са супер качество, затова ги и избягвам. :roll:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Колбасите всичко друго – не и месо

Мнениеот Ваня Стойчева » 15 Яну 2017, 11:04

Monika_Spasova написа:Не съм попадала на такива, които да похваля, вземам тези, които съм опитвала и са ми харесвали, нямам големи надежди, че са супер качество, затова ги и избягвам. :roll:

Купувам рядко, но с цена над 15-16 лева килограма, т.е. най-скъпото в магазина. Определено има огромна разлика. За съдържанието не мога да кажа нищо, не вярвам в чудеса, но съм по-склонна да вярвам, че е по-качествено, от това по 5-10 лева килограма.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Колбасите всичко друго – не и месо

Мнениеот bojo_kolev » 16 Яну 2017, 12:21

Lollipop написа:А намирали ли сте колбаси, от които да сте доволни и да мислите, че са по вашия вкус? :roll:

Единствено суровите наденици на една определена фирма може да се каже, че се доближават до моя вкус. Всичко друго ми е много изкуствено и гадно.
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Колбасите всичко друго – не и месо

Мнениеот Malina » 29 Яну 2017, 11:06

bojo_kolev написа:
Lollipop написа:А намирали ли сте колбаси, от които да сте доволни и да мислите, че са по вашия вкус? :roll:

Единствено суровите наденици на една определена фирма може да се каже, че се доближават до моя вкус. Всичко друго ми е много изкуствено и гадно.

На коя фирма?
Аз си вземам само от месарски магазини наденици и колбаси - биват, но не са част от ежедневието ми, макар че би ми се искало всеки ден да си хапвам сандвич с шунка и кашкавал, но просто не мога да ис намеря хубава шунка. Всъщност от лидл колбасите са с доста добро качество и ако им се зачете човек в етикета, остава приятно изненадан, има някои, които са наистина много добри и без добавени каквито и да е било гадости - според етикета,де.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Колбасите всичко друго – не и месо

Мнениеот analizatorka » 30 Яну 2017, 23:39

Malina написа:
bojo_kolev написа:
Lollipop написа:А намирали ли сте колбаси, от които да сте доволни и да мислите, че са по вашия вкус? :roll:

Единствено суровите наденици на една определена фирма може да се каже, че се доближават до моя вкус. Всичко друго ми е много изкуствено и гадно.

На коя фирма?
Аз си вземам само от месарски магазини наденици и колбаси - биват, но не са част от ежедневието ми, макар че би ми се искало всеки ден да си хапвам сандвич с шунка и кашкавал, но просто не мога да ис намеря хубава шунка. Всъщност от лидл колбасите са с доста добро качество и ако им се зачете човек в етикета, остава приятно изненадан, има някои, които са наистина много добри и без добавени каквито и да е било гадости - според етикета,де.


Няма ли Е-та? Това ще е нещо ново и различно.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Колбасите всичко друго – не и месо

Мнениеот Pipilota » 02 Фев 2017, 10:32

Да, според опаковката тези на ЛИДЛ са наистина качествени, в състава им има само 2-3 неща, проверете! :) Може би обаче, само анализ, може да потвърди, дали наистина са качествени или е всичко само до опаковката. :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта