Използвате ли презервативи или се доверявате на партньора си

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Използвате ли презервативи или се доверявате на партньора си

Мнениеот kalinka-kuku » 23 Авг 2017, 11:11

Докато партньорите не станат достатъчно отговорни и близки, за да отгледат едно дете, то винаги с презерватив. А за б олестите, айде при тях поне е лесно - в смисъл, че отиваш изследваш
се и т.н. и решаваш дали да правиш секс с някой без презерватив, или не. :) Но при децата е друго. А пиенето на хормонални таблетки, за да може един мъж да изпитва повече кеф - не ми харесва като идея и не го правя.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Използвате ли презервативи или се доверявате на партньора си

Мнениеот Rali_hr » 28 Авг 2017, 16:14

Аз мисля, че всички сме се поддавали на доверието. С мъжът ми от рано спряхме да ползваме презерватив, здравословни проблеми не сме имали, но пък дъщеря ни дойде сравнително скоро след това - след 2 години бях бременна. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Използвате ли презервативи или се доверявате на партньора си

Мнениеот Lili_gagarin » 13 Сеп 2017, 14:56

Винаги с презерватив. :) не се доверявам аз на партньорката си, че да чакам тя да се доверява на мене. :mrgreen:
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Използвате ли презервативи или се доверявате на партньора си

Мнениеот svetlozara » 14 Сеп 2017, 10:38

Вече не ползвам но и да забременея не е нещо, което ме ужасява, но с несигурен партньор е задължително да се използвата предпазни средства.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Използвате ли презервативи или се доверявате на партньора си

Мнениеот Monika_Spasova » 24 Окт 2017, 20:17

Прекъсването на половия акт е доста "проверен" метод и има голям процент шанс да се предпазим от бременност, освен ако не последва втори контакт, без необходимото измиване. Но!!!!!! не е 1000% сигурно, така че освен, ако не знаем, че не ни пречи бебенцето, добре е да не се захващаме!
Повече ме притесняват инфекциите, лятото лекувах вагинална инфекция и направо ми призля, неразположения, парене, някакъв вагинит, абе ужас, по-добре да се пази човек.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Използвате ли презервативи или се доверявате на партньора си

Мнениеот chiZzY_biZzY » 08 Ное 2017, 11:35

И за мен бременността не е такъв голям фактор, както болестите, които се пренасят. Дори и, колкото и грозно да звучи, един аборт решава по-лесно проблема, от 10 месечно лечение, примерно, което може да доведе до стерилитет. Затова пък хората са го измислили - имаш си презервативи, да се предпазиш, имаш си хапчета ескапел, ако случайно се скъса презерватива, когато не трбява.
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

Re: Използвате ли презервативи или се доверявате на партньора си

Мнениеот Elica » 28 Ное 2017, 12:23

Доверяването на партньора може да се случи в една дългогодишна връзка, между хора, за които раждането на дете,не би било проблем. Иначе е доста опасно, не само заради болестите, а може да се роди едно нежелано детенце, което да бъде в тежест и на двамата родители, вместо да им носи обич. А и сега са толкова достъпни презервативите, че няма причина да не се купуват.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Използвате ли презервативи или се доверявате на партньора си

Мнениеот Lady M » 08 Фев 2019, 16:51

Доверявам му се, но ние живеем заедно и сме обсъждали въпроса за дете. Дори и да забременея, и двамата принципно сме готови да имаме дете :)
Lady M
 
Мнения: 67
Регистриран на: 08 Фев 2019, 12:23

Re: Използвате ли презервативи или се доверявате на партньора си

Мнениеот Любомира » 02 Авг 2019, 09:20

Толкова отдавна сме заедно, че определено си имаме доверие. То не е само в забременяването въпросът, а и в болестите. Ако двойката е сериозна, няма смисъл да се разваля удоволствието.
Любомира
 
Мнения: 54
Регистриран на: 14 Юни 2019, 08:59

Re: Използвате ли презервативи или се доверявате на партньора си

Мнениеот Lisandra » 07 Авг 2019, 16:27

Любомира написа:Толкова отдавна сме заедно, че определено си имаме доверие. То не е само в забременяването въпросът, а и в болестите. Ако двойката е сериозна, няма смисъл да се разваля удоволствието.

С първият ми мъж си мислех, че сме сериозна двойка, и дете имаме, ама това не му пречеше да хойка и да ме зарази. Съветвам ви освен да използвате презервативи, да ходите и редовно на гинеколог. Ако се разчиташе на доверие...
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта