Използвате ли презервативи или се доверявате на партньора си

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Използвате ли презервативи или се доверявате на партньора си

Мнениеот MollyDolly » 18 Окт 2013, 12:23

Момичета, правите ли компромис със себе си, винаги ли използвате презерватив?
Питам, понеже моя приятел твърдо отказва да сложи ”гумата”!
Той твърди, че ще ме пази, но зная, че не винаги усещат и могат да се изпуснат. :shock:
Надява се и да започна да пия противозачатъчни, но не искам да се обременявам с това, а и не зная как ще ми подействат.

Другото, от което ме е страх от болести, дори да ме уверява, че е здрав, никой не знае какво носи в тялото си, все пак, не съм му първата, сигурно няма да съм му и последната! :!:
Имам приятелки, които ме уверяват, че няма нищо страшно от секса без презерватив, но в същия момент, са боледували поне по една бактериална инфекция.

А кой всъщност трябва да носи презерватив – мъжа или жената?
Ако жената носи и излиза име, а когато мъжа носи презерватив в себе си, някои жени го приемат като, че само чака нещо чуждо да му падне. :roll:
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Използвате ли презервативи или се доверявате на партньор

Мнениеот lussy » 18 Окт 2013, 12:29

Какво означава доверие, в това отношение. Вече 10 год съм омъжена, и за да нямаме 3-то дете с мъжа ми, за да сме сигурни и двамата и спокойни, най-вече, се предпазваме по древния метод - презерватив. Пренареди си приоритетите спрямо този човек, щом се инати за такова нещо, за какво ще иде реч за по-сериозни теми. В такъв случай има ли смисъл да сте заедно?
Съжалявам, че пиша с толкова назидателен тон, но е така :!:
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Използвате ли презервативи или се доверявате на партньор

Мнениеот varlam » 18 Окт 2013, 20:56

Употребата на презерватив е знак за зрялост. Ако имаш проблеми с това, ще последват проблеми и с куп други неща.
varlam
 
Мнения: 205
Регистриран на: 08 Апр 2011, 15:55

Re: Използвате ли презервативи или се доверявате на партньор

Мнениеот MollyDolly » 19 Окт 2013, 12:21

varlam написа:Употребата на презерватив е знак за зрялост. Ако имаш проблеми с това, ще последват проблеми и с куп други неща.

Каква зрялост, при мъжете няма зрялост. Те търсят единствно удоволствие и въобще не се замислят за последици, дори да се касаят до тяхното здраве. Това за съжаление е факта, въпроса ми беше, как може да се влее ум в тези глави, не исках психоанализ.
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Използвате ли презервативи или се доверявате на партньор

Мнениеот varlam » 19 Окт 2013, 19:01

И да ти направя психоанализ, ще ме разбереш ли? :D
varlam
 
Мнения: 205
Регистриран на: 08 Апр 2011, 15:55

Re: Използвате ли презервативи или се доверявате на партньора си

Мнениеот svetlozara » 24 Мар 2017, 12:47

Пазанаето може да приключи, чак когато двойката е двойка и е решила, че е време да сложи край на пазенето и може да има дете и това няма да им пречи. До тогава презерватива е задължителен, а не жената да пие като луда хормонални лекарства, защото противозачатъчните са такива, само и само за да има кеф приятеля й.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Използвате ли презервативи или се доверявате на партньора си

Мнениеот kalina_216 » 24 Мар 2017, 14:24

Да си призная, досега секс без презерватив не съм правила и не смятам това да се случи скоро, опасно е и не бих се оставила някой да ме пази, нито искам да пия например противозачатъчни.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Използвате ли презервативи или се доверявате на партньора си

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Мар 2017, 11:24

Вечене използваме, и се паззим с прекъсване на половия акт, вече успешно 8 години не сме си направили друго дете, защото не ни е дошло времето.
Мисля, че това е достатъчно надеждно, съдейки по нас, но от друга страна, мои приятели си направиха неочаквано дете, защото нещо явно не могат да се владеят достатъчно. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Използвате ли презервативи или се доверявате на партньора си

Мнениеот kalina_216 » 02 Апр 2017, 09:29

rabotnata pchela написа:Вечене използваме, и се паззим с прекъсване на половия акт, вече успешно 8 години не сме си направили друго дете, защото не ни е дошло времето.
Мисля, че това е достатъчно надеждно, съдейки по нас, но от друга страна, мои приятели си направиха неочаквано дете, защото нещо явно не могат да се владеят достатъчно. :lol:

От много неща зависи, някой път може да има изпускане на семенна течност дори и по време на самия акт, така че има риск по всяко време, а и някой може да не се усети, кога е дошло времето да "бяга". :oops: Този начин, който ти казваш е удачен в семействата, както сте вие, след като вече имате дете, но за хора, които са си още на фаза гаджета не е надеждно!
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Използвате ли презервативи или се доверявате на партньора си

Мнениеот Notification » 06 Апр 2017, 15:19

Докато не сложите халките, няма какво да се обсъжда дали да се прави секс със или без презерватив, детето е най-хубавото от всичко, което може да се случи, заради липсата му.
Notification
 
Мнения: 67
Регистриран на: 30 Мар 2017, 14:29

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта