На какво влияят магнитните гривни?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

На какво влияят магнитните гривни?

Мнениеот lussy » 21 Окт 2013, 13:29

Здравейте!
Отдавна се интересувам от магнитните гривни и все повече се замислям, дали да не си взема. Обаче се оказва, че са наизлезнали много и различни видове, всяка със своето предимство.

Освен, че има гривни с магнити, с отрицателно йони, инфрачервени лъчи, германий и всякакви щуротии.
Зная, че основното им предназначение е за понижаване на кръвното налягане и повлияване на кръвоносните съдове и кръвообращението.
Пробвали ли сте подобни магнитни гривни до сега или някоя от тези разновидности?

Искам този съвет, понеже от известно време имам повишено кръвно налягане, не е високо, но на мен не ми влияе добре, понеже по принцип съм с ниско такова. Исках да опитам нещо по-нетрадиционно и се сетих за магнитните гривни, но има толкова видове, че не зная от кой вид да си взема. :?
Дали всички ли биха повлияли добре, защото са с много и различни цели?
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: На какво влияят магнитните гривни?

Мнениеот dejavu » 21 Окт 2013, 14:44

Доста познати съм виждала с такива, изглеждат много надеждни, но не съм чула да имат някакъв поразителен ефект! Повлияват, със сигурност, но до колко, не мога да кажа! Не мисля, че са толкова силни, за да повлияят на цялото тяло! :)
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: На какво влияят магнитните гривни?

Мнениеот sofi_black » 25 Ное 2013, 15:02

По-правилният въпрос е дали въобще влияят, нали? Виждам често хора, носещи подобни гривни, но не зная за човек, на който да е помогнала, за съжаление!
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: На какво влияят магнитните гривни?

Мнениеот renito » 17 Фев 2014, 16:57

Аз виждам все хора, които ги носят за пармалама
Аватар
renito
 
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Фев 2014, 10:47

Re: На какво влияят магнитните гривни?

Мнениеот Kaya » 09 Фев 2015, 12:12

Мисля, че наистина влияят на кръвното, особено ако вярваме в това. 8-)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: На какво влияят магнитните гривни?

Мнениеот веселказасмяна » 12 Фев 2015, 16:18

Плацебо ефектът при тези гривни, наколенки на д-р не знам си кой и космодискове е основен, така че ако е нужно слагайте си гривните и бъдете спокойни :idea: ;)
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: На какво влияят магнитните гривни?

Мнениеот rabotnata pchela » 12 Фев 2015, 16:26

веселказасмяна написа:Плацебо ефектът при тези гривни, наколенки на д-р не знам си кой и космодискове е основен, така че ако е нужно слагайте си гривните и бъдете спокойни :idea: ;)

МИсля, че не е точно така, имам позната, кяото имаше проблеми с гърба и кръста, ползваше космодиск и се влоши страшно много, защото се спират болките, а проблема продължава да се задълбочава. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: На какво влияят магнитните гривни?

Мнениеот Elica » 12 Фев 2015, 17:08

Не мисля че влияят изобщо тези магнитни вълни, хич не ми се вярва.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: На какво влияят магнитните гривни?

Мнениеот Lollipop » 15 Фев 2015, 12:47

май наистина помагат при кръвно или по-скоро плацебо ефекта е много добър, което е супер, абе психозата си е голяма работа хахах :) И за добро и за лошо - действа! :lol: :lol: :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: На какво влияят магнитните гривни?

Мнениеот fawla » 26 Май 2017, 15:08

Влияят когато си мислиш, че ти помагат, но в действителност не ми се вярва, че имат какъвто и да е бил ефект. Няма логика нещо, което си слагаш на ръката да действа на цялото тяло, просто е невъзможно. Не знам защо хората се връзват и вярват на такива неща...
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Следваща

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта