Безопасна ли е марката „Клевър”

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот Локумът » 06 Апр 2015, 14:03

Ми надали е много опасна, но трябва да си луд да им ядеш салама или пастета, които са някакви смешни пари просто. :roll:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот qwerryyy » 06 Апр 2015, 14:21

Локумът написа:Ми надали е много опасна, но трябва да си луд да им ядеш салама или пастета, които са някакви смешни пари просто. :roll:

Наистина са много гадни, като цяло и аз избягвам да ям подобни неща, които по никакъв начин не могат да докажат нормален произход.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот Anka » 06 Апр 2015, 15:29

Единственото, което си купувам на Клевър това са кори за баница, грах и царевица понякога ;)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот Локумът » 21 Дек 2016, 15:34

няма как да е много ок, след като е на такава цена, вкуса е кофти, не знам кой го купува, може би пенсионерите, които не могат да си позволят друго да си купят и това просто им се налага да го вземат, като заместител на по-качествената храна, която не могат да си позволят иначе.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Дек 2016, 14:41

Аз не купувам нищо на тази марка, много рядко да взема олио, когато съм закъсала с парите и все до последно избягвам. :roll: За жалост много хора пазаруват подобни марки, не, защото им е вкусно, а защото не могат да си позволят друго. :sad:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот exotic » 27 Дек 2016, 15:00

Аз предпочитам да купувам от по-известните и реномирани боклуци, които заливат пазара ни :lol: . Определено има разлика между продуктите, има боклук, по-малко боклук и качествено :mrgreen: .
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот Локумът » 27 Дек 2016, 16:07

Monika_Spasova написа:Аз не купувам нищо на тази марка, много рядко да взема олио, когато съм закъсала с парите и все до последно избягвам. :roll: За жалост много хора пазаруват подобни марки, не, защото им е вкусно, а защото не могат да си позволят друго. :sad:

Еми то те ги купуват, не вярвам човек с по-добри възможности да си купува клевър, щото му харесва, всичко се купува от хора, които нямат възможности, а такива много. :roll:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот iwoni » 18 Яну 2017, 23:24

Щом се продава, значи е безопасна. Друг е въпросът какво е качеството. Същото е като с Аро, имат продукти от крушка до салам. Според мен е същия некачествен продукт, но повече се купува от Клевър.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот Elica » 22 Яну 2017, 12:40

iwoni написа:Щом се продава, значи е безопасна. Друг е въпросът какво е качеството. Същото е като с Аро, имат продукти от крушка до салам. Според мен е същия некачествен продукт, но повече се купува от Клевър.

Защото Клевър се достаига по-лесно от АРо, което е марка на Метро. А за това, че има от крушка до салам е напълно нормално, защото се сключват договори и се използва продукцията под определената марка АРо, всъщност, производител АРО/Клевър - няма.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Яну 2017, 11:42

Хубави, лоши, като ги има на пазара, има и хора, които ги купуват. За съжалаение не може да се търси качество в тях, но има неща, които не са по-различни от тези, на други марки и цените им се доближават.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта