Безопасна ли е марката „Клевър”

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот penelopa » 27 Яну 2017, 12:04

Elica написа:
iwoni написа:Щом се продава, значи е безопасна. Друг е въпросът какво е качеството. Същото е като с Аро, имат продукти от крушка до салам. Според мен е същия некачествен продукт, но повече се купува от Клевър.

Защото Клевър се достаига по-лесно от АРо, което е марка на Метро. А за това, че има от крушка до салам е напълно нормално, защото се сключват договори и се използва продукцията под определената марка АРо, всъщност, производител АРО/Клевър - няма.


Ами ние как да разберем кой ги произвежда? Така може да слагат всякакви работи в продуктите. Не мога да го разбера, как много производители под една марка :roll: ?! Нали всеки производител трябва да отговаря за качеството на стоката си.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот Pipilota » 28 Яну 2017, 09:11

Прочитсш етикета, там има състав, има всичко,има фирма произвел за метро, билла ит,н. Виждала си например новата марка на Билла, т.е. пише Билла. Какво мислиш, че имат фабрика за салам, сирене, мляко, яйца, кашкавял, брашно, ориз, боб леща, бисквитки и какво ли още не??? Тази практикае от години,взема и се продавапо-евтино оид друга марка.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Яну 2017, 15:23

Някои неща на клевър мисля, че не отстъпват от другите на тяхната цена, като например яйцата, или пушеното вакуумирано месо, същото е като това, което и иначе си струва 10 лева килото.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот donni » 31 Яну 2017, 12:20

Някак си не мога да се престраша да купя нещо, на което стои тази марка. Може да не съм права, но не бих и опитала нищо. Нямам основания, не съм изпатила нещо от тях, но просто не ми се ще да купувам от тях.
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот Malina » 02 Фев 2017, 17:27

donni написа:Някак си не мога да се престраша да купя нещо, на което стои тази марка. Може да не съм права, но не бих и опитала нищо. Нямам основания, не съм изпатила нещо от тях, но просто не ми се ще да купувам от тях.

И с право, нисък клас храни и то много нисък.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот Грохот » 08 Фев 2017, 15:43

С какво толкова се различават от другите храни, какво им липсва? Като цени не съм ги гледал, много ли са по-ниски от другите?
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот Mon_ton » 08 Фев 2017, 16:35

Грохот написа:С какво толкова се различават от другите храни, какво им липсва? Като цени не съм ги гледал, много ли са по-ниски от другите?

Пастетът на клевър е към 80 стотинки, това мисля, че стига. :mrgreen: Много по-евтини са, макар че например пушеното месо, пак е с цена около 10лв за килограм, както много други.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот Ernestina » 05 Апр 2017, 10:53

Аз май само яйца купувам понякога. И салфетки, примерно. Други работи не ми харесват.
Ernestina
 
Мнения: 86
Регистриран на: 12 Яну 2017, 17:32

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот Tinki » 18 Апр 2017, 16:20

Това е като да се зададе въпрос дали е безопасно киселото мляко от 18 стотинки. Попадала съм и на такава цена. Евтините хранителни продукти много увреждат метаболизма и здравето, защото са пълни с химия и вредни вещества.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот rabotnata pchela » 18 Апр 2017, 20:50

Ernestina написа:Аз май само яйца купувам понякога. И салфетки, примерно. Други работи не ми харесват.
И аз яйца някой път, салфетките им са мног отвърди, но стават. Друго не. Случвало ми се е да ям пастет клевър, наистина нямах пари зан ищо друго, но това беше едно от най-ужасните неща, които някога съм опитвала.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта