Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.
Правила на форума
Добави отговор

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

29 Май 2017, 13:48

не са чак толкова висококачествени, пробвала съм от по-евтините им неща и са същите боклуци на вкус. всичко качествено струва пари, това е казано накратко.

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

01 Юни 2017, 15:19

kauda написа:Лошото е, че на хората им се преяжда и друго, а не само картофи, особено възрастаните са принудени да ядат такива неща. Може би и на тях им се яде хамон ама нямат пари за него. Най-малкото, покрай Никулден младите ядаат сьомга, пенсионерите ядат скумрия. Разликата е огромна и е като пропаст. :-| Така и на тях им се яде салам, пастет... вярно е, че не е най-здравословното, но...
Но поне хубавото е, че на лидл има не много по-скъпи и смного по-високо качество. ;0

Да, това е лошото, че хората искат да ядат и храна, която не е истинска. За сметка на някой салам, могат да се вземат някакви зеленчуци и с тях да се направи много по-пълноценен обяд/вечеря, отколкото да се ядат салами.

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

26 Юни 2017, 15:14

И все пак могат да се намерят алтернативи на различните вредни неща. Винаги може да се намали консумацията на вредни храни. Най-малкото едни яйца, дори и от евтините, превъзхождат в пъти пастетите и евтините колбаси. А са страхотен източник на енергия.

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

11 Юли 2017, 09:56

Безопасна или опасна, хората си я купуват, защото не могат да си купят друго. Не само клевър е такъв боклук има много евтини марки. Уж всичко било, за да не се плаща скъп продукт заради някое има, само че са много гадни. А безопасността е до толкова, че няма да се отровите на мига от тяхй.

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

22 Дек 2017, 14:50

Pipilota написа:не са чак толкова висококачествени, пробвала съм от по-евтините им неща и са същите боклуци на вкус. всичко качествено струва пари, това е казано накратко.


Има и доста некачествени, които струват пари само заради марката.

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

11 Май 2018, 16:06

Със сигурност не мога да очакваме салам от 10лв килограма да е със същото качество като този, който се харчи за по 30лв килото, но въпросът е, че може да се намери нещо по-изгодно, стига да искаме да го потърсим.

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

11 Май 2018, 20:01

Не бих го яла тоя боклук, всичок е толкова измислено, а цените им даже не винаги с амного евтини, а си личи ниското качество.
налагала ми се е да опитвам пастет с тая марка, беше най-ужасното нещо, което някога съм опитвала.

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

27 Юни 2018, 19:08

Всичко съм яла аз, хубаво лошо, какво да се прави като няма друго. :roll: Но наистина са гадни нещата и все пак още си купувам яйца клевър .

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

20 Ное 2018, 15:32

Не купувам нищо на Клевър аз. Това нали беше на Билла собствената марка? Аз и Билла не харесвам, така че... :grin:

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

22 Ное 2018, 13:27

И аз не съм им почитател, а свекървата само от техните неща купува. Явно защото са на ниска цена. :roll:
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4, 5, 6