Как и защо Гълъбин Боевски е на свобода?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Как и защо Гълъбин Боевски е на свобода?

Мнениеот lussy » 24 Окт 2013, 15:59

По всички медии се тръби за изненадващото кацане на Гълъбин Боевски в София.
Всички бяха силно изумени, защото последната информация е за това, че щангистът излежава присъдата си от 9 години и 4 месеца в бразилски затвор.

Изведнъж се появява в България с временен паспорт, издаден на 11 октомври и без обяснение.
Всички са учудени, меко казано, след като и от българското посолство в Бразилия не знаеха къде се намира олимпийският шампион.

На първо място като майка, а и като човек, съм вбесена! Как може един престъпник не просто да бъде освободен, но и да пътува, като на летището го посрещат не полицаи, а близките му? За мен е пълно безумие! Смятам, че това е унижение и за Бразилия да пуска престъпниците си на свобода!

Защо един наркотрафикант може да бъде пуснат от затвора просто ей така?! :!: :!: :!:
При тези обстоятелства оставам напълно безразлична към това, че той е наш сънародник.
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Как и защо Гълъбин Боевски е на свобода?

Мнениеот bojo_kolev » 24 Окт 2013, 16:08

Не смятам, че е невинен и съм твърдо зад това Гълъбин Боевски да излежи присъдата си!
За него, може би, е достатъчно унижението, което изтърпя при залавянето му, но то си е само за него! Всеки греши, затова си понася и последствията!
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Как и защо Гълъбин Боевски е на свобода?

Мнениеот PasDeDeux » 24 Окт 2013, 16:11

Не разбирам как изведнъж са се случили нещата, но аз пък мисля, че той е бил натопен! Ако и Дилма Русев е ударила едно рамо, повечето въпроси отпадат! Няма място за чудене!
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53


Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта