Гаджето – слабо или пухкаво?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот julianne » 11 Фев 2014, 15:54

krasyto написа:По мои наблюдения все повече започват да се харесват пълните хора - говоря и за двата пола.... Аз си имам теория която следвам и се доказва почти всеки ден - пълните хора са по съпричастни и добронамерени, докато "изваяните" манекени и манекенки са ужасни сухари. Някой ще се съгласи ли с мен?

Амии да.. и аз подобно мнение, не точно сухари, но мъжете казват, че добре изглеждащите жени са изтормозени от глад, заради това са по-злобни, :shock: като че ли или имат повече комплекси, :D :D а пълните просто са се приели такива!
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот renito » 12 Фев 2014, 18:21

Тежките (буквално ) жени са леките :D И аз съм чувала,че се раздават повече ,едва ли не защото значт ли кога ще ги огрее пак :lol: Обаче не съм забелязала че е "модно" ,тук говорим за връзка все пак.
Аватар
renito
 
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Фев 2014, 10:47

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот Andrey » 25 Ное 2014, 16:11

Много зависи какво определяте като по-пълнички. А и от друга страна, главно си с този човек, не за да го гледаш и да му се радваш, а да споделяш част от живота си с него, ако е прекрасна в лицето и в тяло,но е зверски противна и тъпа, по-хубаво ли е?! :shock:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот Krum » 15 Яну 2015, 15:22

Ами нямам претенции честно да ви кажа, сякаш предпочитам какво ще се случва пред това да изглежда приятелкат ами като манекенка.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот Mon_ton » 15 Яну 2015, 16:06

Била съм и от двата полюса - и от по-пухкавите и от по-слабичките, никога не съм усетила различно отношение от приятеля ми към мен.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот Alex_mor » 09 Юни 2016, 12:12

Mon_ton написа:Била съм и от двата полюса - и от по-пухкавите и от по-слабичките, никога не съм усетила различно отношение от приятеля ми към мен.

Различните мъже харесват различни неща, имам познат, който не може да си представи да бъде с някоя "дебела", като за него дебела е жена която е над 50кг. Има други, които май са повече, които предпочитат жената да има нещо за пипане. :) В никакъв случай не става въпрос за дебели и ли безформени жени, а по-пухкави. :)
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот PasDeDeux » 09 Юни 2016, 12:26

Щом са се събрали, както се казва, значи се харесват такива, каквито са. Не знам някой да се е разделил или развел заради килограмите на половинката, били те много или малко :smile: .
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот Alex_mor » 27 Яну 2017, 10:47

PasDeDeux написа:Щом са се събрали, както се казва, значи се харесват такива, каквито са. Не знам някой да се е разделил или развел заради килограмите на половинката, били те много или малко :smile: .

Съмнявам се, че може и да стане, честно да ти кажа. Някои хора много държат на външния вид и не могат да приемат промяна във визията. Мои познати основно занимание като семейство им е да посещават фитнеса и ако единия се запусне, другия има пълна свобода да го зареже, така са се разбрали, предсстаяш ли си!
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот irka » 01 Фев 2017, 00:13

Е, това ми се струва малко прекалено, но явно така се нахъсват и се държат в "принуда" да не се отказват от тренировките :grin: и да не клинчат.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот Kremiliya » 03 Фев 2017, 17:12

Може би всеки има нужда понякога от такава по-сурова провокация и мотивация, мен като ме обичат всякак си, вече съм наближила 100-те. :lol:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта