Гаджето – слабо или пухкаво?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот YoLindi » 06 Фев 2017, 15:59

Гаджето се избира първо на външен вид. След като ти е привлякло вниманието, значи нещо ти е харесало у него, има ли значение дали е слабо или пълно? Има всякакви случаи, някой не ти харесва на въшен вид толкова, че да се влюбиш в него, но като общуваш повече с него, забелязваш качествата му и те могат да те накарат да се влюбиш.
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Фев 2017, 17:37

YoLindi написа:Гаджето се избира първо на външен вид. След като ти е привлякло вниманието, значи нещо ти е харесало у него, има ли значение дали е слабо или пълно? Има всякакви случаи, някой не ти харесва на въшен вид толкова, че да се влюбиш в него, но като общуваш повече с него, забелязваш качествата му и те могат да те накарат да се влюбиш.

Много често, се влюбваш в човека, после гледаш външния вид, да в началото прави впечатление, но ако останете приятели или поддържате връзка, може да се роди любов неподозирано. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот black » 06 Фев 2017, 23:03

Вкусове най-различни. Някои си следват модела, без да правят изключение. Други харесват всякакви калибри. Аз признавам, че предпочитам високи и стройни, те ми хващат окото.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот dinkog » 12 Фев 2017, 10:51

black написа:Вкусове най-различни. Някои си следват модела, без да правят изключение. Други харесват всякакви калибри. Аз признавам, че предпочитам високи и стройни, те ми хващат окото.

и като ти хване окото ниска и нестройна и се хвърляш от някой мост. :mrgreen:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот уморена » 08 Сеп 2017, 16:04

Няма такива, които да предпочитата дебели жени, айде по-пухкави, да нае са само кожа и кокали добре, но чак по-пълни никой не иска, всеки гледа да има красива половинка.
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот vanessa_ » 08 Сеп 2017, 16:46

Няма ли да ни питат нас жените какви мъже предпочитаме - слаби или пухкави? Винаги се гледа това във формата на жените, никой не гледа дали са Фит или не, пък за мъжете или са напомпани или отпуснати във всякакви размери.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот Monika_Spasova » 18 Сеп 2017, 18:23

Направило ми е и на мен впечатление, че мъжете се интересуват от по-плътни дами. Изобщо ме говорим за дебелина, сланини и т.н. но не и тънки кокали само. Мъжете обичат да имат за пипане.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот Pipilota » 02 Юли 2018, 14:30

Има мъже, дето харесват много слаби жени, с екстеншъни, нарисувани вежди и огромни устни. Има такива, които харесват натурлано красиви момичета, които не преиграват с външния си вид.
Други път харесват жените им да са малко по-закръглени и тук не става въпрос за дебели, но по-добре оформени и все пак красиви и женствени.
Като цяло, защастие, за всеки влак си има пътници.
Има и мъже, на които хич не им пука как изглежда жена им, щом я имат изобщо, хаха :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот ivan.stoqnov » 03 Юли 2018, 17:59

Абе какви са тия работо сега , бе слаби, пухкави. Те хората се променят партньор се избира със сърцето, а не по външния му вид. Ти сега да не искаш да ми кажеш, че ако си с някое момиче и то напълнее и ще я зарежеш само защто не било модерно... А?
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот Monika_Spasova » 03 Юли 2018, 18:29

ivan.stoqnov написа:Абе какви са тия работо сега , бе слаби, пухкави. Те хората се променят партньор се избира със сърцето, а не по външния му вид. Ти сега да не искаш да ми кажеш, че ако си с някое момиче и то напълнее и ще я зарежеш само защто не било модерно... А?

Когато говорим за гаджета, то винаги имаме предпочитания, ама и да не забравяме, че и когато си харесаме някой не бива да се примиряваме с развалената външност, а напротив, да помогнем на човека до нас да бъде в състоянието, в което е най-здрав и се чувства най-добре. А рядко това състояние е при 80 килограма.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта