Гаджето – слабо или пухкаво?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот Kremiliya » 04 Юли 2018, 09:33

Моят мъж се прежали с дебела жена, първо и като млада не бях много фина, ама с годините стана страшно. За щастие той си ме обича всякак, или поне така казва и не е демонстрирал друго. :lol:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот ivan.stoqnov » 04 Юли 2018, 17:06

Monika_Spasova написа:
ivan.stoqnov написа:Абе какви са тия работо сега , бе слаби, пухкави. Те хората се променят партньор се избира със сърцето, а не по външния му вид. Ти сега да не искаш да ми кажеш, че ако си с някое момиче и то напълнее и ще я зарежеш само защто не било модерно... А?

Когато говорим за гаджета, то винаги имаме предпочитания, ама и да не забравяме, че и когато си харесаме някой не бива да се примиряваме с развалената външност, а напротив, да помогнем на човека до нас да бъде в състоянието, в което е най-здрав и се чувства най-добре. А рядко това състояние е при 80 килограма.

Туй жените много глупаво мислите ей... Че то и човек над 100 кг пак може да бъде здрав и да се чувства добре... Апък и аз тъй знам че кола под 100 коня и мъж под 100 кг нито еното е кола нито другото е мъж. Апък и ние мъжете колкото и а не ни се иска да си го признаем си харесваме по закръглените дами да няма кокали да бараме я!
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот Dipsy » 05 Юли 2018, 17:16

Въпрос на вкус е това. едни харесват кокали, други сланинка, на кой каквото му душа сака :mrgreen: Пазарът е отворен и има от всичко. Само сигурна ръка требе, за да се присегнеш и да си го вземеш :roll: Аз не ги мисля тези неща, изпречи ли ми се хубав мъж не ходя при него с кантаря :) А от гледна точна на мъжете не мога да се изкажа, тъй като и там колкото мъже, толкова мнения. За тях е важно да е женско и евентуално чисто. останалото зависи от това колко алкохол са изпили. Евентуално :lol:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот Frac » 05 Юли 2018, 17:25

То с годините все към повечкото килограми вървим и мъже и жени :razz: Важното е да има любов, разбирателство и здрави матраци :grin:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот Malina » 06 Юли 2018, 16:37

ivan.stoqnov написа:Туй жените много глупаво мислите ей... Че то и човек над 100 кг пак може да бъде здрав и да се чувства добре... Апък и аз тъй знам че кола под 100 коня и мъж под 100 кг нито еното е кола нито другото е мъж. Апък и ние мъжете колкото и а не ни се иска да си го признаем си харесваме по закръглените дами да няма кокали да бараме я!

Може да е здрав, но е шансът минимален, моля ти се.. хипертония, диабет,, инсулинова резистентност, хормонални проблеми, ама не той си е здрав иначе.
А за мъжете, ами аз не искам някой дебелак да ми е мъж, ,с отпуснат корем и шкембето му да е като на бременна жена. Всеки може да положи усилия, дори и хората със заболявания се борят, когаот искат да бъдат здрави, ама ... не жените са мислили глупаво.
Яж си там по сред нощ и бъди здрав.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот Dalia » 09 Юли 2018, 16:26

Frac написа:То с годините все към повечкото килограми вървим и мъже и жени :razz: Важното е да има любов, разбирателство и здрави матраци :grin:

И аз тъй мисля нека хората да се обичат пък каквито такива :lol:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот Буба Мара » 09 Юли 2018, 16:27

Malina написа:
ivan.stoqnov написа:Туй жените много глупаво мислите ей... Че то и човек над 100 кг пак може да бъде здрав и да се чувства добре... Апък и аз тъй знам че кола под 100 коня и мъж под 100 кг нито еното е кола нито другото е мъж. Апък и ние мъжете колкото и а не ни се иска да си го признаем си харесваме по закръглените дами да няма кокали да бараме я!

Може да е здрав, но е шансът минимален, моля ти се.. хипертония, диабет,, инсулинова резистентност, хормонални проблеми, ама не той си е здрав иначе.
А за мъжете, ами аз не искам някой дебелак да ми е мъж, ,с отпуснат корем и шкембето му да е като на бременна жена. Всеки може да положи усилия, дори и хората със заболявания се борят, когаот искат да бъдат здрави, ама ... не жените са мислили глупаво.
Яж си там по сред нощ и бъди здрав.

Аз само да вметна, че теглото (без да уточнявам наднормено или под нормено) често не зависи от това дали ядеш или не посред нощ.
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот ivan.stoqnov » 09 Юли 2018, 16:28

Буба Мара написа:
Malina написа:
ivan.stoqnov написа:Туй жените много глупаво мислите ей... Че то и човек над 100 кг пак може да бъде здрав и да се чувства добре... Апък и аз тъй знам че кола под 100 коня и мъж под 100 кг нито еното е кола нито другото е мъж. Апък и ние мъжете колкото и а не ни се иска да си го признаем си харесваме по закръглените дами да няма кокали да бараме я!

Може да е здрав, но е шансът минимален, моля ти се.. хипертония, диабет,, инсулинова резистентност, хормонални проблеми, ама не той си е здрав иначе.
А за мъжете, ами аз не искам някой дебелак да ми е мъж, ,с отпуснат корем и шкембето му да е като на бременна жена. Всеки може да положи усилия, дори и хората със заболявания се борят, когаот искат да бъдат здрави, ама ... не жените са мислили глупаво.
Яж си там по сред нощ и бъди здрав.

Аз само да вметна, че теглото (без да уточнявам наднормено или под нормено) често не зависи от това дали ядеш или не посред нощ.

Чакай и аз тук да питам, туй за яденето посреднощ от къде го измисли :lol:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот Тъжна Луна » 09 Юли 2018, 16:34

Malina написа:
ivan.stoqnov написа:Туй жените много глупаво мислите ей... Че то и човек над 100 кг пак може да бъде здрав и да се чувства добре... Апък и аз тъй знам че кола под 100 коня и мъж под 100 кг нито еното е кола нито другото е мъж. Апък и ние мъжете колкото и а не ни се иска да си го признаем си харесваме по закръглените дами да няма кокали да бараме я!

Може да е здрав, но е шансът минимален, моля ти се.. хипертония, диабет,, инсулинова резистентност, хормонални проблеми, ама не той си е здрав иначе.
А за мъжете, ами аз не искам някой дебелак да ми е мъж, ,с отпуснат корем и шкембето му да е като на бременна жена. Всеки може да положи усилия, дори и хората със заболявания се борят, когаот искат да бъдат здрави, ама ... не жените са мислили глупаво.
Яж си там по сред нощ и бъди здрав.

уууууу, това като циганска клетва прозвуча чак :lol: и те така, когато не им дадеш пари и ти пожелават да си живи здрав :mrgreen:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот ivan.stoqnov » 11 Юли 2018, 17:54

И доста жалко, че имате такова повърхностно мнение за нещата и съжалявам вашия партньор, когото със сигурност ще изоставите, ако не отговаря на посочените от вас критерии, да бъде слаб и атлетичен... Жалко много жалко! :pistoldouble:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта