Гаджето – слабо или пухкаво?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот ivoblinc » 28 Окт 2013, 14:02

От известно време насам, забелязвам, че приятелите ми си хващат гаджета, които са по-пълнички. Не говоря за нещо, кой знае какво, но са пухкави.

Никога не съм си падал по пухкави мадами, но и те имат своя чар, като никого не искам да обиждам! Според мен, слабите момичета са по-фини, а и ми отиват повече!

Нямам човек до себе си, но и не държа да имам, за сега, просто ми стана интересно, защо това стана масово явление?

Вярно е, че на мода се връщат по-пищните форми, а какво - за слабите гаджета остава разочарованието. Означава ли това, че си избираш партньор по модата?
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот bojo_kolev » 28 Окт 2013, 14:13

Има едно странно схващане, че слабите жени са злобни (едва ли не освирепели от глад), за разлика от пухкавелките!
Всичко си е до човека (и жените така биха казали де), но аз въобще не ги разграничавам, дали са слаби или не!
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот M.Tasheva » 28 Окт 2013, 14:17

bojo_kolev написа:Има едно странно схващане, че слабите жени са злобни (едва ли не освирепели от глад), за разлика от пухкавелките!
Всичко си е до човека (и жените така биха казали де), но аз въобще не ги разграничавам, дали са слаби или не!

Аз пък зная друго, че дебелите жени са по-сексуално разкрепостени. Това не зная дали ги прави по-добри, в това отношение.
Аз също съм скептична към тези митове, но пък ти може да ги потвърдиш или развенчаеш?!
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот annydance » 08 Ное 2013, 13:09

Никога не съм можела да се начудя на мъжете, които си хващат пълнички приятелки. Аз не бих могла себе си да понасям, да не говорим за някой друг!
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот Zlatoto_87 » 10 Ное 2013, 14:14

Една жена трябва да има къде да я хванеш. Това обаче не означава, че (с извинение за израза): "Дето пипнеш ц*ц*" си е голям кеф :D
Zlatoto_87
 
Мнения: 45
Регистриран на: 29 Окт 2013, 13:45

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот JohnLocke » 12 Ное 2013, 12:43

Абе вие луди ли сте, такива жени са ми много непоносими, пухкави, какво означава пухкави, друго си е да са източени и фини!
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот djudjanka » 12 Ное 2013, 15:03

Хей, пълните и пухкавите също са хора! :!: Това, че имаш няколко килограма в повече не те прави по-малко човек от останалите! Важното е да се чувстваш добре, да се харесваш, а така ще те харесват и околните!
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот Zlatoto_87 » 12 Ное 2013, 22:50

Абе стига да изглеждаш добре, дали си пухкав или пък скенджа - не е толкова важно.
Важно е любов да има. Килограмите се свалят и то не толкова трудно! :)
Zlatoto_87
 
Мнения: 45
Регистриран на: 29 Окт 2013, 13:45

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот Mr.Eko » 13 Ное 2013, 12:24

По-често хората се успокояват, че имат половинка, която ще ги харесва и напълняват! :D
Mr.Eko
 
Мнения: 79
Регистриран на: 06 Ное 2013, 12:14

Re: Гаджето – слабо или пухкаво?

Мнениеот krasyto » 11 Фев 2014, 15:10

По мои наблюдения все повече започват да се харесват пълните хора - говоря и за двата пола.... Аз си имам теория която следвам и се доказва почти всеки ден - пълните хора са по съпричастни и добронамерени, докато "изваяните" манекени и манекенки са ужасни сухари. Някой ще се съгласи ли с мен?
krasyto
 
Мнения: 14
Регистриран на: 11 Фев 2014, 14:53

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта