Какви са женските предпочитания за мъжкото бельо?

Какви са женските предпочитания за мъжкото бельо?

Мнениеот bojo_kolev » 01 Ное 2013, 14:55

Жените винаги оглеждат всичко стриктно у мъжете! Без значение дали мъжът е ново гадже, съпруг, с когото са вече от 10 години или просто мъжете на плажа или улицата.
Оглеждат обувки, чорапи – всичко, имам го за особено налудничево и дразнещо, но жени, не можеш да ги промениш!

Това ме подсеща, защо жените смятат боксерки + чорапи или слипове + потник за страстоубийна комбинация?

Какви са женските предпочитания и перфектната представа за мъжко бельо?

Какво привлича жените в стегнатите боксерки, които (на мен лично) ми спират кръвообращението или широките?
Слиповете въобще не подлежат на коментар, но ми е интересно мнението ви за мъжките прашки. Не зная какъв е процента от мъжете, които си го причиняват, но едва ли е голям.

Какво бихте предпочели като по-добър вариант боксерки със Спондж Боб или слипове. Предполагам, че реакцията на повечето жени е да изхвърлят бельото, ако не и мъжа с него!
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Какви са женските предпочитания за мъжкото бельо?

Мнениеот dejavu » 01 Ное 2013, 15:02

Ти направо ни се подиграваш! Как така слипове и потник, ако искаш добави и чорапи, ама никоя няма да те пусне до леглото си!
Защо въобще мъжете, които си купуват такива неща като боксерки с уши на слон или с щампи на животни, защо не Спондж Боб, както предложи? Недоумявам!
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Какви са женските предпочитания за мъжкото бельо?

Мнениеот Lyomi » 20 Ное 2013, 14:57

Хаха, даа... Има много такива мъже, които дори недоумяват какво не им е наред и защо така реагират жените, тези са най-страшни!
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Какви са женските предпочитания за мъжкото бельо?

Мнениеот Bambaa » 16 Дек 2016, 17:29

Ще умра от смях, ако някой мъж ми се появи с бельо на животинки, ушички, сърчица и подобни :lol: . Изобщо няма да ми е до секс след това. Ще си го гушна и ще си заспим, аз поне усмихната, занего не знам :grin: .
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Какви са женските предпочитания за мъжкото бельо?

Мнениеот valia.st » 16 Дек 2016, 19:51

"против" пражките - "за" боксерите със спондж боб
valia.st
 
Мнения: 34
Регистриран на: 27 Ное 2016, 11:27

Re: Какви са женските предпочитания за мъжкото бельо?

Мнениеот Ginger » 19 Дек 2016, 14:05

Аз нося изчистени слипове или боксери само в черно. Така най-много се харесвам. Не съм питал за мнението им гаджетата :grin: .
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Какви са женските предпочитания за мъжкото бельо?

Мнениеот Kaya » 19 Дек 2016, 15:45

Ginger написа:Аз нося изчистени слипове или боксери само в черно. Така най-много се харесвам. Не съм питал за мнението им гаджетата :grin: .

Черното е класика,но мъж по слипове не е готино от години...
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какви са женските предпочитания за мъжкото бельо?

Мнениеот Lilly_milly » 19 Дек 2016, 16:18

Аз не съм имала предпочитания към бельото на гаджетата ми. Той като си харесва някой модел, как сега аз да му кажа "няма да го обличаш това нещо"? :mrgreen:
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Какви са женските предпочитания за мъжкото бельо?

Мнениеот flip » 23 Ное 2018, 16:44

Нямам особени предпочитания, само да не носи прашка :mrgreen:
flip
 
Мнения: 203
Регистриран на: 25 Окт 2018, 11:36

Re: Какви са женските предпочитания за мъжкото бельо?

Мнениеот ivan.stoqnov » 23 Ное 2018, 17:04

Е, жените със сигурност ни предпочитт голи и горещи :evil: ... :lol: Тъй като гледам моето бельо в шкафа, което ми купува жена ми стигам до извода, че тя предпочита да съм по-скоро практично облечен, отколкото секси. Имам само боксерки... Ако намеря и прашки в шкафа ми бих си ги сожил, за да разгорещя малко обастановката, но не бих ги носил като основно бельо в никакъв случай :neener:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта