Как да разберем дали ни изневеряват?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Как да разберем дали ни изневеряват?

Мнениеот sofi_black » 05 Ное 2013, 14:44

Преди време имах проблем с непрекъснатото съмнение в партньора. Това разяждаше не само мен, но и него. Въпреки всички напразни разговори, той не признаваше и не признаваше, че ми изневерява. Имаше много явни „симптоми” за това.

Явно мислеше, че честите му пътувания по командировки прикриват добре нещата, но всъщност не беше така.
Най-смешното е, че след като се разделихме, той продължи да отрича, а аз продължавам да съм сигурна в изневерите му! :o

През онзи период на изневери и караници, търсих много в интернет как да разобличим лъжеца. Заедно с почти безполезна информация, намерих много интересни изобретения (предполагам, че създателите им са жени :idea: ) като бельо, което отчита колко време не е имало контакт с кожата. :D

Приятелка пък ми разказа, че не наела частен детектив, за да следи гаджето си. Много нелепо, според мен, но явно за някои е облекчение!

Искам най-накрая да имам честен човек до себе си. Не е от най-лесните задачи, нали? Затова кажете ми „симптомите”, които вие наблюдавате, когато мислите, че ви изневеряват! Как разпознавате изневярата? Помогнете ми, за да не бъда лъгана отново, докато нещата не станат очевадни.
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Как да разберем дали ни изневеряват?

Мнениеот Harmony » 05 Ное 2013, 14:50

Това е безумие - бельото, детективите най-сигурно е, когато опознаеш човекът до себе си и знаеш кога те лъже. Но както е било при теб, ако не го познаваш и той упорито си лъже, грозна картинка, тези мъже! ;)
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Как да разберем дали ни изневеряват?

Мнениеот Mr.Eko » 06 Ное 2013, 12:19

И девствен пояс да му сложиш на мъжа, когато иска ще го направи! Трудно можеш да разбереш дали кръшка, освен ако не бъдеш подмолен - да му ровиш в телефона, да го следиш, жалка история! :P
Mr.Eko
 
Мнения: 79
Регистриран на: 06 Ное 2013, 12:14

Re: Как да разберем дали ни изневеряват?

Мнениеот djudjanka » 06 Ное 2013, 12:59

Значи си подмолен, ако му ровиш в телефона, а когато той те лъже това какво е? :evil:
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Как да разберем дали ни изневеряват?

Мнениеот annydance » 07 Ное 2013, 17:53

Ти не смяташ ли, че е подмолно да ровиш в чужд телефон, още повече, че е на човека, на когото трябва да вярваш? А и трябва ли да ставаш като него?
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Как да разберем дали ни изневеряват?

Мнениеот djudjanka » 07 Ное 2013, 17:59

Хем ме лъже, хем трябва да му вярвам, така ли? :lol: Доверието трябва да се заслужи, според мен.
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Как да разберем дали ни изневеряват?

Мнениеот Тонина90 » 20 Дек 2019, 15:43

Хората наемат детективи в този случай и те не успяват да хванат никого. Много често, ако се дебнете, ще се хванете.
Тонина90
 
Мнения: 45
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:42

Re: Как да разберем дали ни изневеряват?

Мнениеот i.ivanov77 » 21 Дек 2019, 12:00

Истината винаги излиза наяве, макар и след години. Лошото е, че когато си прекалено доверчив и наивен, могат да те лъжат много дълго време... Казвам го от собствен опит. :sad:
i.ivanov77
 
Мнения: 64
Регистриран на: 10 Сеп 2019, 14:49


Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта