Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

Мнениеот puhcheto » 14 Юли 2015, 13:41

marsu написа:
The_The_Ramone написа:Явно е някакъв фетиш, защото и майките с деца са много чест обект на атаки от страна на мъжете. Явно имат по-слабо внимание към атаките на противния пол...и се получава. :lol:

Не мисля, че и майките с децата биват подлагани на такива подмятания. :) Докато мъжете са друго нещо!

Само аз явно не съм била свидетел на подобно нещо, да, обичам животните и се заглеждам по тях, а не по стопаните им :idea:
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Юли 2015, 08:24

Всичко е измислица от филмиге,такива влюбвания не съшествуват. Дойде кучето и айде,цял живяли дълго и щастливо!

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

Мнениеот Ginger » 16 Юли 2015, 11:28

rabotnata pchela написа:Всичко е измислица от филмиге,такива влюбвания не съшествуват. Дойде кучето и айде,цял живяли дълго и щастливо!

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk

На същото мнение съм, апък и доста долно ми изглежда излизаш с кучето на някакъв авер, за да имаш какво да оправиш тая вечер - безумие :mrgreen: :mrgreen:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

Мнениеот Snejna » 16 Юли 2015, 12:10

А особено пък с деца няма как да стане, все пак това е знак, че въпросния човек си има семейство, не мисля, че в България сме стигнали до положението, в което да гледаме на хората с деца на потенциални патньори, все още ни е чуждо това.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

Мнениеот Kremiliya » 16 Юли 2015, 12:38

Чак пък да си падаме,а з по други критерии бих харесала един мъж. Може би ако е с чуждо дете се има предвид, че едва ли не се показва какъв добър баща би бил, но да посъветвам момичетата - това не е критерий, че и с неговото собствено дете ще се държи така. Чуждите идват и си заминават за малко, а неговото е там винаги. :ugeek:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

Мнениеот mangusta » 16 Юли 2015, 13:10

Kremiliya написа:Чак пък да си падаме,а з по други критерии бих харесала един мъж. Може би ако е с чуждо дете се има предвид, че едва ли не се показва какъв добър баща би бил, но да посъветвам момичетата - това не е критерий, че и с неговото собствено дете ще се държи така. Чуждите идват и си заминават за малко, а неговото е там винаги. :ugeek:

Именно в това е уловката "какъв добър баща би бил", като се има предвид греижата му към кучето, но в нашата реалност май стоят далеч по-различно нещата :idea:
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

Мнениеот dinkog » 16 Юли 2015, 13:51

НЕ СЪМ забелязал някоя жена да ме заглежда, защото си разхождам кучето, това е лъжа! или ако има такива жени айде да вземат да ме загледат де! :ugeek: :mrgreen:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

Мнениеот Rali_hr » 19 Юли 2015, 10:09

dinkog написа:НЕ СЪМ забелязал някоя жена да ме заглежда, защото си разхождам кучето, това е лъжа! или ако има такива жени айде да вземат да ме загледат де! :ugeek: :mrgreen:

О, я другия път си сложи някой секси потник и отиди да видиш дали те заглеждат жените. :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

Мнениеот Andrey » 20 Юли 2015, 11:38

Жените повече си падат по мъже с големи и дебели портфейли, дреме им на тях с куче ли е, с котка ли е. :) Важното е да има пари за мигли и гърди.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

Мнениеот maminka » 20 Юли 2015, 12:28

Andrey написа:Жените повече си падат по мъже с големи и дебели портфейли, дреме им на тях с куче ли е, с котка ли е. :) Важното е да има пари за мигли и гърди.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: колкото и жалко да звучи, така е, по-голямата част са заинтересовани единствено от това :(
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта