Използвали ли сте турмалинов колан?

Апарати, аксесоари и уреди с медицинска или козметична употреба - задайте своя въпрос и вижте повече мнения.

Използвали ли сте турмалинов колан?

Мнениеот Fancy » 07 Ное 2013, 12:17

Наскоро чух за този турмалинов колан. Оказва се, че има цяла серия от такива турмалинови продукти.

Попрочетох малко за тях, но гледам с недоверие. Изглеждат ми като едни от онези продукти на Веес Телешоп. Пише, че турмалиновият колан помага за много неща - от болки в гърба и кръста, до простатит, простудни заболявания и т.н. :shock:
Всъщност това ме разколебава, колко ефективно би било лечението с него?

Виждам, че това не е съвсем нов метода за лечение и предполагам, че са се създали много ментета, заради това цените на турмалиновите колани са в толкова голям диапазон!

Имам сериозен проблем с болките в кръста, но наистина се двоумя дали да купя нещо подобно! :( Вие използвали ли сте турмалинов колан, яка, наколенка или нещо от серията? Да се доверя ли на поредното японско „чудо”?
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Използвали ли сте турмалинов колан?

Мнениеот lussy » 07 Ное 2013, 12:23

Бих се доверила на турмалиновият колан. Чувала съм добри отзиви от майки, които имат проблеми с кръста след бременност или когато децата им прохождат.
Относно многото му лечебни свойства, те са съвсем обясними. В турмалиновит колан има постоянно магнитно поле, което се отразява на акупунктурните точки, а знаеш японците са царе на това! ;) Аз бих си го купи, но дано нямам нужда от него!
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Използвали ли сте турмалинов колан?

Мнениеот Loreyn » 08 Ное 2013, 12:04

Ох, 101 измишльотини! Японците да не са толкова глупави, че да си разнасят медицината наляво и дясно, те си пазят дълбоките тайни на мястото им!
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Използвали ли сте турмалинов колан?

Мнениеот mamina » 21 Ное 2016, 16:56

За първи път чувам за този колан! Предлага ли се още на пазара? Дори реклама не съм виждала.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55


Назад към Медицински принадлежности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта