Бебешкото креватче – какво трябва да бъде?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Бебешкото креватче – какво трябва да бъде?

Мнениеот Loreyn » 07 Ное 2013, 14:44

Здравейте! Имам нужда от спешна помощ!

Започнахме с издирването на най-подходящото бебешко креватче! Дори не съм предполагала, че може да има толкова много разновидности на детски легла!
Влезнахме в няколко бебешки магазина и започнаха да ни предлагат – кошче, легло или сгъваема кошара. Нямах представа, че съществуват и сгъваеми кошари, направо потънах в земята от срам! :oops:
Като въобще не говорим за космическите суми, които струваше всичко това!

На следващият ден се сетихме, че наша приятелка има магазин за бебешки креватчета и мебели за детска стая, които са втора ръка, внесени от чужбина.
Разбира се, че искам най-доброто за детето си, но не мога да си позволя мебели за хиляди левове!

Мисля, че имам идея каква искам да бъде креватчето. Понеже няма да има отделна стая, какво е по-доброто решение - скрин и кошарка или креватче с плот за повиване и чекмеджета?

А имате ли представа от къде да си набавим на по-достъпна цена тези мебели?
Каквото и да ми споделите като информация няма да ми бъде излишно, така че с удоволствие ще чета всякакви мнения!
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Бебешкото креватче – какво трябва да бъде?

Мнениеот PasDeDeux » 07 Ное 2013, 14:48

Най-добре е да разгледаш колкото се може повече варианти за креватчета, да определиш колко място можеш да отделиш за кошара и евентуално скрин. В началото на мен все не ми стигаше мястото, така че ако сега трябваше да избирам бих си взела и скрин. Успех с издирването! :)
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Бебешкото креватче – какво трябва да бъде?

Мнениеот Mon_ton » 28 Ное 2014, 15:31

На мен ми харесват новите креватчета, които се люлеят и т.н., но разбрах май, че не са много стабилни, а и така и изглеждат. Сякаш когато имам деца ще им взема обикновено дървено креватче и така или иначе ще го ползва най-много 3г. :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Бебешкото креватче – какво трябва да бъде?

Мнениеот Pipilota » 12 Дек 2014, 10:09

Каквато ви хареса, аз не съм имала плот за повиване, не е като детето ми да е останало голо, нито съм имала люлееща се кошара, нито ѝ се вдигаха нивата нагоре надолу. Кошарата ми беше обикновена дървена за 130лв :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Бебешкото креватче – какво трябва да бъде?

Мнениеот Lollipop » 12 Дек 2014, 11:23

И аз не съм имала плот за повиване, дори ми звучи страшно да си премяташ бебето прав и то на едно тесничко местенце, не не не ;) На спалнята има достатъчно място да се преоблече детето! :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Бебешкото креватче – какво трябва да бъде?

Мнениеот Kremiliya » 12 Дек 2014, 16:47

Ние имахме легло за 400лв. с чекмеджета, скрин, поставка за повиване,люлеещо се - всякакви глупости, безсмислена покупка искам да ви кажа ;)))
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Бебешкото креватче – какво трябва да бъде?

Мнениеот Elica » 15 Дек 2014, 16:59

A има едни сгъваеми, те подходящи ли са да расте бебето там и да спи ежедневно?
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Бебешкото креватче – какво трябва да бъде?

Мнениеот Kaya » 16 Дек 2014, 18:07

Elica написа:A има едни сгъваеми, те подходящи ли са да расте бебето там и да спи ежедневно?

На мен ми се виждат много опасни, може да стават, когато бебето е малко, но си представи да се изправя и да подскача, със сигурност ще се обърне с тази кошара.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Бебешкото креватче – какво трябва да бъде?

Мнениеот Malina » 19 Яну 2015, 15:28

Kaya написа:
Elica написа:A има едни сгъваеми, те подходящи ли са да расте бебето там и да спи ежедневно?

На мен ми се виждат много опасни, може да стават, когато бебето е малко, но си представи да се изправя и да подскача, със сигурност ще се обърне с тази кошара.

като гледам племенницата ми как се мята в леглото и как скача там, с такова може да се обърне 100% съм сигурна.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Бебешкото креватче – какво трябва да бъде?

Мнениеот S_Milenska » 24 Фев 2015, 12:42

Много харесвам креватчетата, които са хубави, големи и дървени, те са ми любимите, но пък не ми харесват изобщо онези платнените, които са сгъваеми.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Следваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron