Дамската чанта – форма и размери

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот Ваня Стойчева » 28 Яну 2016, 15:55

ПО-добре е жената да носи малка прилична чанта, но не и клъч. :) Такава, която стои добре, подхожда на обкелото и е удобна. Не се свлича, като се остави! :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот Elica » 28 Яну 2016, 17:43

Ваня Стойчева написа:ПО-добре е жената да носи малка прилична чанта, но не и клъч. :) Такава, която стои добре, подхожда на обкелото и е удобна. Не се свлича, като се остави! :)

Е този вид е з апо-възрастни дами, по-младите трябва да ходят по-отпусанти :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот luchia@marco » 29 Яну 2016, 10:53

Elica написа:
Ваня Стойчева написа:ПО-добре е жената да носи малка прилична чанта, но не и клъч. :) Такава, която стои добре, подхожда на обкелото и е удобна. Не се свлича, като се остави! :)

Е този вид е за по-възрастни дами, по-младите трябва да ходят по-отпусанти :)

И аз съм на мнението на Елица, но от друга страна всичко опира до това какъв е твоят личен стил и вкус, кое би паснало по-добре и кое би било по-удобно
luchia@marco
 
Мнения: 115
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 09:54

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот Rali_hr » 29 Яну 2016, 11:29

На мен много ми харсват нестандартните чанти, две си харесах от снимки в интернет. А също комбинаците с ботуши става още по-яка:
Тази червената е супер свежа и лятна, ако си намеря от къде да си купя дори и извън Бг бих си поръчала, обаче само снимка има :(
women_bag_PNG6420.png
women_bag_PNG6420.png (107.39 KiB) Прегледано 556 пъти


А тази с някои готини ботуши стил каубойки и в дъждовно време ще е идеална:
All-match-cowboy-hippie-street-style-fashion-lady-lazy-pillow-bags-Vintage-Denim-Canvas-women-bag.jpg
All-match-cowboy-hippie-street-style-fashion-lady-lazy-pillow-bags-Vintage-Denim-Canvas-women-bag.jpg (22.57 KiB) Прегледано 556 пъти
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот penelopa » 29 Яну 2016, 12:48

Маниачка съм на тема чанти. Няма значение малки, големи, средни. Затрупана съм с тях, до някои даже не стигам да ги нося. Само ми се карат, че си пръскам парите!
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот svetlozara » 29 Яну 2016, 17:58

penelopa написа:Маниачка съм на тема чанти. Няма значение малки, големи, средни. Затрупана съм с тях, до някои даже не стигам да ги нося. Само ми се карат, че си пръскам парите!

То коя жена не е зарибена по чанти? :) Аз имам поне 10 и все си намирам някоя нова, която да си взема ;)
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот rabotnata pchela » 31 Яну 2016, 11:01

svetlozara написа:
penelopa написа:Маниачка съм на тема чанти. Няма значение малки, големи, средни. Затрупана съм с тях, до някои даже не стигам да ги нося. Само ми се карат, че си пръскам парите!

То коя жена не е зарибена по чанти? :) Аз имам поне 10 и все си намирам някоя нова, която да си взема ;)

И аз много ги харесвам, но ми е мнооого трудно да си намеря такава, която ми харесва, повечето ми идват в повече кифленски. :front: А и още се чувствам млада, за да ходя с чанта тип куфар от тези, които побират всичко супер подредено... :jumpeveryone:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот roksana » 01 Фев 2016, 10:45

За съжаление чантите, които харесвам и които ме удовлетворяват като качество, са доста скъпички за моя джоб. Веднъж се престраших да дам пари за такава, но дълго време ми държа влага :grin:
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот pepimili » 17 Сеп 2016, 15:18

Аз харесвам от този тип дамски чанти:
http://www.zebra-online.com/shoes/chant ... ch5263-2bd
Вие се смеете, защото съм различен, а аз се смея, защото всички сте еднакви.
https://www.keranova.org/
Аватар
pepimili
 
Мнения: 44
Регистриран на: 01 Сеп 2016, 11:06

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот zagrijena » 17 Сеп 2016, 15:37

Много са скучни, аз харесвам по-нестандартни и оригинални.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта