Дамската чанта – форма и размери

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот lina7 » 20 Сеп 2016, 17:44

а, вярно ли е че ако дамската чанта е голяма и обемна ,прави фигурата д аизгледжа по-слаба и стройна, защото з така съм чувала.. а моята е едноцветна изчистена в тъмно синьо и когато си я избирах ми казаха, че стои по-добре от пъстрите разноцветни чанти :grin: :wink:
Слънчеви усмивки и детски дрехи - най-хубавите спомени!
lina7
 
Мнения: 15
Регистриран на: 01 Сеп 2016, 18:25

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот M.Tasheva » 21 Сеп 2016, 09:01

lina7 написа:а, вярно ли е че ако дамската чанта е голяма и обемна ,прави фигурата д аизгледжа по-слаба и стройна, защото з така съм чувала.. а моята е едноцветна изчистена в тъмно синьо и когато си я избирах ми казаха, че стои по-добре от пъстрите разноцветни чанти :grin: :wink:


Мисля, че това не е вярно, поне според мен. Колкото до това дали едноцветна или пъстра, зависи от тоалета. Една пъстра чанта идеално би отивала например ако си облечен изцяло в бяло или черно според мен. Зависи и принта какъв е.
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот Rali_hr » 27 Сеп 2016, 10:33

О, не знам дали има значение, за мен чантата трябва да е изчистена, за да може да се връзва с всичко, т.е. не бих си взела шарена, а в един цвят и нестандартна. :) не съм от тези, които ще си сменят чантата заради тоалета. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот denislavahristova » 29 Сеп 2016, 09:48

Аз обожавам дамските чанти тип куфарче.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот rabotnata pchela » 29 Сеп 2016, 10:52

Вече си търся дамска чанта, която да е със здрави дръжки и там където се прихваща аз чантата. :( купих си страхотна чанта през март, а отдавна е започнало да се къса там, където се свързва чантата с дръжката, та очаквам скоро да остана без чанта. :(
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот denislavahristova » 04 Ное 2016, 21:15

Купи си от тези, които са като сакчета. Те са много големи и се предполага да са по-здрави.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот irka » 07 Ное 2016, 10:25

denislavahristova написа:Купи си от тези, които са като сакчета. Те са много големи и се предполага да са по-здрави.


Какви са тези като сакчета? Аз не се сещам.
По-евтините чанти много бързо се скапват, материалите им хич ги няма и след носене един или два месеца, веднага почват да си личат некачествените.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот svetlozara » 18 Яну 2017, 15:55

irka написа:
denislavahristova написа:Купи си от тези, които са като сакчета. Те са много големи и се предполага да са по-здрави.


Какви са тези като сакчета? Аз не се сещам.
По-евтините чанти много бързо се скапват, материалите им хич ги няма и след носене един или два месеца, веднага почват да си личат некачествените.

Не е така, аз си имам една чанта за 12 лева, нося я вече 2 години и си изглежда супер.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот annydance » 20 Яну 2017, 10:33

svetlozara написа:
irka написа:
denislavahristova написа:Купи си от тези, които са като сакчета. Те са много големи и се предполага да са по-здрави.


Какви са тези като сакчета? Аз не се сещам.
По-евтините чанти много бързо се скапват, материалите им хич ги няма и след носене един или два месеца, веднага почват да си личат некачествените.

Не е така, аз си имам една чанта за 12 лева, нося я вече 2 години и си изглежда супер.


Значи си случила на нещо по-качествено. Аз си купих една по-евтина чанта и почна да се бели по дръжките. Но гаранция няма същото ми се е случвало и със скъпа чанта, купена от Зара.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот kalina_216 » 26 Юли 2017, 10:55

Никога не съм имала много скъпа чанта, все около 30-40лева си вземам. Не ми се отличават по нищо от тези, които са по 15-20 лева, може би само че магазина им е по-лъскав. Уверих се, че с такива цени, всички са еднакви боклуци, зареждани от едно и също място, но продавани на различни места, заради цената им.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта