Дамската чанта – форма и размери

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот moni.sparrow » 07 Ное 2013, 15:54

Здравейте, дами!
След темата за високите токчета, няма как да липсва такава и за дамската чанта. Това е неизменен аксесоар, който трябва също като обувките да бъде не само красив, но и удобен!

Обувките и чантата винаги са вървели ръка за ръка, следователно щом повечето жени имат манията по обувки, то няма как да нямат и по чанти.
За мен чантата трябва да е подбрана според сезона и мястото, на което отиваш. През лятото излизаш на разходка с малка чантичка, която да е приятна и удобна за носене. Съответно зимата, когато си навлечен с голямо палто, трябва да сложиш по-обемиста чанта, каквито се предполага, че ще бъдат и обувките!

Напоследък по магазините се предлагат чанти тип куфарче, а вие падате ли си по такива? Повечето жени, като че ли в ежедневието си предпочитат по-големи чанти – за повече удобство. Какво мнение бихте поделили вие, какви чанти смятате, че ви подхождат – големи, малки, кръгли, разноцветни, черни, лъскави?
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот MollyDolly » 07 Ное 2013, 15:59

Не могаааа с малка чанта, при мен всичко трябва да бъде голямо. Не за друго просто нищо не мога да побера в малките, а обичам да съм навсякъде по всяко време и това ми помага хихи :)
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот penelopa » 27 Яну 2016, 17:09

Мразя да нося огромни чанти. Имам чувствот, че съм понесла дисаги :grin:
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот Alex_mor » 27 Яну 2016, 17:27

penelopa написа:Мразя да нося огромни чанти. Имам чувствот, че съм понесла дисаги :grin:

Точно можеш да прибираш покукпите в тях бе, какво му е лошото? Аз държа жената с която съм да има място в нейната чанта да ми прибере портфейла, цигарите, ключовете за колата, телефона и друго ако имам. :)
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот Pipilota » 27 Яну 2016, 20:43

Много ми хяресват големите чанти. Събирам всичко - играчки, портфейл, вода, листи, тефтер, храна иима място за покупките :mrgreen: :mrgreen: дамската чанта трябва да е голяма, особено за майките е задължително.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Яну 2016, 22:01

Pipilota написа:Много ми хяресват големите чанти. Събирам всичко - играчки, портфейл, вода, листи, тефтер, храна иима място за покупките :mrgreen: :mrgreen: дамската чанта трябва да е голяма, особено за майките е задължително.

лелеее, ти какво направи бе, тая чанта с количка ли я возиш, къде събираш всичко?
Дамската чанта трябва да е малка и кокетна, за да не позволява да се превръща в това, кеото ти описваш :mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот Kaya » 28 Яну 2016, 10:26

Pipilota написа:Много ми хяресват големите чанти. Събирам всичко - играчки, портфейл, вода, листи, тефтер, храна иима място за покупките :mrgreen: :mrgreen: дамската чанта трябва да е голяма, особено за майките е задължително.

Pipi< аз съм същата, в чантата ми има какво ли не. Сега като се роди бебето поне ще е обкелчение, че всичките тези дисаги ще се возят на количката, а не на рамото ми. :dreads:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот Pipilota » 28 Яну 2016, 11:24

Да, не съм единствената със сигурност, какво ли не съм вадила от там. Но има своите предимства, когато има ревящи деца покрай мен веднага им намирам интересно занимание, за да си затворят устата. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот mamina » 28 Яну 2016, 11:41

Ако те карат с кола всеки ден, не пречи да си носиш кокетната чантичка, но действителността е друга за някои :grin:
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Дамската чанта – форма и размери

Мнениеот Pipilota » 28 Яну 2016, 11:44

mamina написа:Ако те карат с кола всеки ден, не пречи да си носиш кокетната чантичка, но действителността е друга за някои :grin:

Да ти кажа с кола ме карат, че дори и аз си имам собствена, само че пак чантата ми е моето убежище. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта