Коя марка ББ крем ви допада най-много?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Коя марка ББ крем ви допада най-много?

Мнениеот annydance » 08 Ное 2013, 13:13

Я, да видим, кой си пада по ББ кремчетата и кой остава любител на фон дьо тена?
Толкова много станаха марките, които предлагат ББ кремове, че започнах да се обърквам!

През топлите месеци бях си купила такъв на Нивеа, но ми беше тежък използвала съм го едва няколко пъти през лятото. Като позахладня, кожата ми спря да се поти така и се чувства по-добре с него.

Открих и друга марка – Христина Косметикс, на която съм ползвала само мостричка от ББ крема им, но той е за застаряваща кожа, а аз нямам нужда точно от това. Иначе формулата му е много лека и не така плътна като на Нивеа, доста добре освежава и озарява кожата, хареса ми!

Споделяйте, кои са ви любимите ББ кремчета, които използвате! Мисля, че са особено достойни заместители на фон дьо тените, дори с няколко плюса отгоре!
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Коя марка ББ крем ви допада най-много?

Мнениеот lussy » 08 Ное 2013, 13:16

Не съм ползвала друг ББ крем, освен този на Нивеа, не зная защо ти се струва тежък, но на мен ми харесва има си и добро покритие! :)
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Коя марка ББ крем ви допада най-много?

Мнениеот beautymaniac » 13 Ное 2013, 17:05

Аз си купих ВВ крема на Белеа, но не ми хареса. Използвала съм на Ла Рош Позе - страхотен е. :D
А иначе много бих искала да имам този например - http://bg.strawberrynet.com/makeup/eliz ... 95/#DETAIL
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Коя марка ББ крем ви допада най-много?

Мнениеот Harmony » 14 Ное 2013, 18:29

beautymaniac написа:Аз си купих ВВ крема на Белеа, но не ми хареса. Използвала съм на Ла Рош Позе - страхотен е. :D
А иначе много бих искала да имам този например - http://bg.strawberrynet.com/makeup/eliz ... 95/#DETAIL

Не разбирам, защо държите да купувате толкова скъпи кремове, но щом имате възможност и не ви боли сърцето...
Според мен нещата не опират до цената и марката, за мен е по-важно да е колкото се може по-натурален, дори и малко по-скъп, за да зная какво му плащам. Какво да плащам на тези химии :!: :!: :!:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Коя марка ББ крем ви допада най-много?

Мнениеот petq1425 » 04 Сеп 2019, 10:39

BB-крема който ми допада е на Garnier
petq1425
 
Мнения: 38
Регистриран на: 26 Авг 2019, 09:12


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта