Какъв масаж да избера при толкова видове?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот kalinka-kuku » 21 Мар 2015, 10:49

След като ходих дълго време по масажи и това отнемаше голяма част от времето ми, решихме да си купим масажна седалка и съм много доволна. Всяка вечер след ужасния изморителен ден, стоенето в офиса и носенето на токчета, сядам на масажния стол и се отдавам на заслужена 10 минутна почивка там. После се чувствам страхотно. Предимството е, че така се масаживаш всеки ден без да се налага да ходиш при специалисти когато вече болките са непоносими.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот Slavena » 23 Мар 2015, 18:16

marsu написа:След като ходих дълго време по масажи и това отнемаше голяма част от времето ми, решихме да си купим масажна седалка и съм много доволна. Всяка вечер след ужасния изморителен ден, стоенето в офиса и носенето на токчета, сядам на масажния стол и се отдавам на заслужена 10 минутна почивка там. После се чувствам страхотно. Предимството е, че така се масаживаш всеки ден без да се налага да ходиш при специалисти когато вече болките са непоносими.

И аз искам да имам масажен стол, наистина ли отпуска мускулите, е вярно, че истинския масаж никой стол не би заменил, но все пак ще е по-добре от нищо. А дали отпуска хубаво кръста? :roll:
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот rabotnata pchela » 23 Мар 2015, 21:05

Никога не съм вярвала тези масажиращо столове да вършат някаква работа, звучи ми като развлечение за мол, а не нещо друго! :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот kalinka-kuku » 14 Сеп 2015, 15:49

Slavena написа:
marsu написа:След като ходих дълго време по масажи и това отнемаше голяма част от времето ми, решихме да си купим масажна седалка и съм много доволна. Всяка вечер след ужасния изморителен ден, стоенето в офиса и носенето на токчета, сядам на масажния стол и се отдавам на заслужена 10 минутна почивка там. После се чувствам страхотно. Предимството е, че така се масаживаш всеки ден без да се налага да ходиш при специалисти когато вече болките са непоносими.

И аз искам да имам масажен стол, наистина ли отпуска мускулите, е вярно, че истинския масаж никой стол не би заменил, но все пак ще е по-добре от нищо. А дали отпуска хубаво кръста? :roll:

Аз съм доволна много, доста е бурно масажирането и така хубаво раздвижва, пробвай няма да съжаляваш, има толкова масажни столове из магазините - пробвай ;)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот didkap84 » 14 Сеп 2015, 22:45

дайте хубаво студио за масажи в пловдив.Нещо ме боли кръста и трябва да е със сгряващ ефект. :roll:
Безплатни обяви в България - http://obiavi1.com/ и Великобритания - http://classifieds-uk.co.uk/
didkap84
 
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Сеп 2015, 22:39

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот Yarost » 23 Сеп 2015, 14:20

какви са тези масажни столове? вършат ли работа, сигурно са бая пари.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот Rali_hr » 23 Сеп 2015, 14:57

Не сте ли ги пробвали, по магазините за техника ги има и в моловете, мисля че са около 700-1000лв.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот Ginger » 23 Сеп 2015, 15:12

Rali_hr написа:Не сте ли ги пробвали, по магазините за техника ги има и в моловете, мисля че са около 700-1000лв.

според мен е безумно да си купиш такова за вкъщи, ако имаш причина, чувстваш дискомфорт, хем си правиш разходка до мола или до някой по-голям магазин, хем ти олеква :idea:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот rabotnata pchela » 23 Сеп 2015, 16:22

Безсмислено, но хората ги купуват, а и в колко града в БЪлгария има молове? )
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот Bass » 05 Окт 2015, 14:21

Това ако не те намачка някой, не го признавам. Аз ходя на масаж от дъжд на вятър при един физиотерапевт към НСА, страшен е. От седенето на стол по цял ден, положението е плачевно понякога.
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта