Какъв масаж да избера при толкова видове?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот Yarost » 18 Апр 2016, 11:12

тези столове все пак са автоматизирани, който и да седне, всеки път едно и също.
Ако целта ни е добър масаж, по-добре си е да се прави от човек и на място дето си е за масажи. Не в МОЛ по дънки и пред всички минувачи.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот mamina » 18 Апр 2016, 12:03

Yarost написа:тези столове все пак са автоматизирани, който и да седне, всеки път едно и също.
Ако целта ни е добър масаж, по-добре си е да се прави от човек и на място дето си е за масажи. Не в МОЛ по дънки и пред всички минувачи.


Един път само съм сядала на подобен стол и определено има разлика от небето до земята между него и истинския масаж. Не ми хареса, имах чувството, че повече ме натъртва. Даже мъжа ми по-хубаво ме размачква :lol: .
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот S_Milenska » 18 Апр 2016, 12:51

Да, определено е смущаващо на тези столове, че магията се случва пред погледите на много хора, но пак малко или много от моя опит съдя, че има някакъв ефект върху гърба. Разбира се по нищо не могат да се сравняват с масаж.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот Yarost » 19 Апр 2016, 13:07

Доза приятно усещане все ще има. Но така с дрехите ми е трудно да повярвам, че някой може да се отпусне и да изпита облекчението в мускулите, което се очаква.
Ако трябва да избирам, най-напред на ум ми идва шведски масаж. Сякаш е най-универсален?
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот kalinka-kuku » 19 Апр 2016, 14:20

Yarost написа:Доза приятно усещане все ще има. Но така с дрехите ми е трудно да повярвам, че някой може да се отпусне и да изпита облекчението в мускулите, което се очаква.
Ако трябва да избирам, най-напред на ум ми идва шведски масаж. Сякаш е най-универсален?

Да, сякаш от него произлизат всичките разновидности - лечебен, релаксиращ масаж. :) Струва си човек да си направи хубав масаж, усещането е невероятно! :) А след това когато си тръгваш от салона се чувстваш направо прероден!
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот Yarost » 21 Апр 2016, 15:09

marsu написа:
Yarost написа:Доза приятно усещане все ще има. Но така с дрехите ми е трудно да повярвам, че някой може да се отпусне и да изпита облекчението в мускулите, което се очаква.
Ако трябва да избирам, най-напред на ум ми идва шведски масаж. Сякаш е най-универсален?

Да, сякаш от него произлизат всичките разновидности - лечебен, релаксиращ масаж. :) Струва си човек да си направи хубав масаж, усещането е невероятно! :) А след това когато си тръгваш от салона се чувстваш направо прероден!


То в такива моменти направо не ти се и тръгва :)
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот Kaya » 21 Апр 2016, 15:35

На 14.04 се роди нашата дъщеричка Лора! На 17-ти ни изписаха от болницата, а на 19 вече бях при масажистката ми! Е няма такъв кеф, след като си носил нещо толкова месеца в себе си! :lol: Сега си пърхам над кошарата и съм си обещала поне веднъж месечно да ходя на масаж. Използвахме точно класически масаж, който е сякаш най-комплексен за отпускането и реласирането на мускулите и напрегнатите зони. Сега се чувствам невероятно, а имах ужасна скованост в раменете и кръста. Определено, който има нужда е добре да не се ослушва, а да се възползва от услугите на масажист :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот roksana » 22 Апр 2016, 10:20

Kaya написа:На 14.04 се роди нашата дъщеричка Лора! На 17-ти ни изписаха от болницата, а на 19 вече бях при масажистката ми! Е няма такъв кеф, след като си носил нещо толкова месеца в себе си! :lol: Сега си пърхам над кошарата и съм си обещала поне веднъж месечно да ходя на масаж. Използвахме точно класически масаж, който е сякаш най-комплексен за отпускането и реласирането на мускулите и напрегнатите зони. Сега се чувствам невероятно, а имах ужасна скованост в раменете и кръста. Определено, който има нужда е добре да не се ослушва, а да се възползва от услугите на масажист :)


Честито! И за бебето, и за удоволствието от масажа :lol: . Свободата и отпускането, които ти дава масажа, са невероятни! Като добиеш тренинг можеш да се престрашиш и за други видове, не само класическия.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот Rali_hr » 22 Апр 2016, 10:25

Kaya написа:На 14.04 се роди нашата дъщеричка Лора! На 17-ти ни изписаха от болницата, а на 19 вече бях при масажистката ми! Е няма такъв кеф, след като си носил нещо толкова месеца в себе си! :lol: Сега си пърхам над кошарата и съм си обещала поне веднъж месечно да ходя на масаж. Използвахме точно класически масаж, който е сякаш най-комплексен за отпускането и реласирането на мускулите и напрегнатите зони. Сега се чувствам невероятно, а имах ужасна скованост в раменете и кръста. Определено, който има нужда е добре да не се ослушва, а да се възползва от услугите на масажист :)

:cheerleadersmileygirl: :cheerleadersmileygirl: :cheerleadersmileygirl: Ииихууу! :)) Честито!
За масажист, много съм се навила да вземам масаж за моя мъж, но да видим! :) Той определено има нужда, но има някакви смущения да се разсъблича пред разни жени, но съм си наумила да го зарадвам скоро :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот balsam » 22 Апр 2016, 10:51

Rali_hr написа:
Kaya написа:На 14.04 се роди нашата дъщеричка Лора! На 17-ти ни изписаха от болницата, а на 19 вече бях при масажистката ми! Е няма такъв кеф, след като си носил нещо толкова месеца в себе си! :lol: Сега си пърхам над кошарата и съм си обещала поне веднъж месечно да ходя на масаж. Използвахме точно класически масаж, който е сякаш най-комплексен за отпускането и реласирането на мускулите и напрегнатите зони. Сега се чувствам невероятно, а имах ужасна скованост в раменете и кръста. Определено, който има нужда е добре да не се ослушва, а да се възползва от услугите на масажист :)

:cheerleadersmileygirl: :cheerleadersmileygirl: :cheerleadersmileygirl: Ииихууу! :)) Честито!
За масажист, много съм се навила да вземам масаж за моя мъж, но да видим! :) Той определено има нужда, но има някакви смущения да се разсъблича пред разни жени, но съм си наумила да го зарадвам скоро :)


Има и мъже масажисти, ако му е по-неудобно пред тях :grin: . Добре си решила, не само ние имаме нужда от глезотийки.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта