Какъв масаж да избера при толкова видове?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот silver933 » 21 Юли 2016, 12:57

Днес имам запазен масаж на цяло тяло с ментово олио и се надявам да ми действа яко релаксиращо. :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот Leonora » 21 Юли 2016, 14:58

silver933 написа:Днес имам запазен масаж на цяло тяло с ментово олио и се надявам да ми действа яко релаксиращо. :mrgreen:


Звучи интересно, къде ще ходиш?
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот Yarost » 29 Авг 2016, 11:21

Аз последно съм си правила детокс масаж. Напоследък гледам, че на доста места предлагат детокс с мед, но на мен липкавината не ми допада и предпочитам да е масла.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот magda » 29 Авг 2016, 13:43

Yarost написа:Аз последно съм си правила детокс масаж. Напоследък гледам, че на доста места предлагат детокс с мед, но на мен липкавината не ми допада и предпочитам да е масла.


Какво представлява детокс масажът?
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот Yarost » 30 Авг 2016, 12:50

magda написа:Какво представлява детокс масажът?


Ми той е вид лечебен -арома масаж, който активизира лимфния поток, намалява задържането на вода и извежда токсини от тялото с масажни движения. Не е от тези силовите и е много приятен.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот klara » 01 Сеп 2016, 17:26

Yarost написа:Аз последно съм си правила детокс масаж. Напоследък гледам, че на доста места предлагат детокс с мед, но на мен липкавината не ми допада и предпочитам да е масла.


Не съм си правила такъв, но с мед ми изглежда като повече дразнещо упражнение, отколкото релаксиращи движения по тялото :lol: .
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот Yarost » 16 Сеп 2016, 12:00

В какъв смисъл дразнещо? То си имат специални техники за всичко. Ако го прави специалист, не би трябвало да има дразнещо в движенията и е въпрос само на личните ти предпочитания.
На мен ми харесва много повече усещането и миризмата от хубаво детокс масло, в което са комбинирани аромати, които харесвам и ме отпускат дори още от момента, в който ги вдишам. А после, след масажа, часове наред да ги усещам и кожата ми да ухае на това.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот Nightmare » 16 Сеп 2016, 16:10

Някой подлагал ли се е на уацу масаж? Видях го в една брошура на СПА център и ми стана любопитно. Съчетан е с водна терапия. Имате ли впечатления?
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот Leonora » 26 Сеп 2016, 12:15

Този май се прави в някаква вана и си е баш като процедура. Сигурно е полезен, ама аз бих предпочела някава по-класическа техника, от тези дето лягаш и се отпускаш. Дори дълбоко тъканния бих избрала, само ако имам по-специфичен проблем. Арома терапиите, независимо с каква насоченост, ми допадат повече.
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот red_eyes » 26 Сеп 2016, 13:23

Leonora написа:Този май се прави в някаква вана и си е баш като процедура. Сигурно е полезен, ама аз бих предпочела някава по-класическа техника, от тези дето лягаш и се отпускаш. Дори дълбоко тъканния бих избрала, само ако имам по-специфичен проблем. Арома терапиите, независимо с каква насоченост, ми допадат повече.


За какви проблеми се препоръчва дълбоко тъканният масаж?
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта