Какъв масаж да избера при толкова видове?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот Kaya » 26 Сеп 2016, 14:20

Yarost написа:Аз последно съм си правила детокс масаж. Напоследък гледам, че на доста места предлагат детокс с мед, но на мен липкавината не ми допада и предпочитам да е масла.

о, сигурно е ужасно усещането! А и не мисля, че лесно ще минават ръцете по тялото, може би се слагат някакви капки мед в някакво масажно масло. :roll: Иначе ще е голяма цапаница и бих казалаа, дори лека кола маска.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот anetageorgieva » 27 Сеп 2016, 00:29

Аз наскоро ходих на лечебен масаж, не е най-отпускащото и релаксиращото нещо, но после се чувствах много добре.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот Rali_hr » 27 Сеп 2016, 09:31

anetageorgieva написа:Аз наскоро ходих на лечебен масаж, не е най-отпускащото и релаксиращото нещо, но после се чувствах много добре.

Удоволствие е да се подложиш на масаж и най-накрая съм решила да подаря на моя мъж масаж, защото все отлагам и той все се дърпа, а има нужда... :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот Yarost » 05 Окт 2016, 12:01

Rali_hr написа:Удоволствие е да се подложиш на масаж и най-накрая съм решила да подаря на моя мъж масаж, защото все отлагам и той все се дърпа, а има нужда... :)


Защо се дърпа, не е опитвал никога? Ако ще му е за първи път, избери готино място с атмосфера, за да усети в цялост за какво става дума.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот zheleva212 » 05 Окт 2016, 12:35

Yarost написа:
Rali_hr написа:Удоволствие е да се подложиш на масаж и най-накрая съм решила да подаря на моя мъж масаж, защото все отлагам и той все се дърпа, а има нужда... :)


Защо се дърпа, не е опитвал никога? Ако ще му е за първи път, избери готино място с атмосфера, за да усети в цялост за какво става дума.


Бързо, бързо ще си промени мнението :smile: . Няма човек, който да не харесва масаж и хубава атмосфера.
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот Yarost » 03 Ное 2016, 15:37

Rali_hr, какво стана? Ходихте ли на масаж с мъжа ти? Ако знае само колко изпуска, ако още се дърпа :) .
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот Leonora » 15 Ное 2016, 15:10

Някой правил ли си е масаж с гореци камъни? Това, което прочетох за него е че е помага при мускулни болки. Ако някой може да допълни информацията или да препоръча място ще съм благодарна. :grin:
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот mix_twix » 15 Ное 2016, 15:38

Leonora написа:Някой правил ли си е масаж с гореци камъни? Това, което прочетох за него е че е помага при мускулни болки. Ако някой може да допълни информацията или да препоръча място ще съм благодарна. :grin:

Тва за мускулните болки ми хареса, аз съм направо със съсипан кръст, помагайте какво да избера..
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот Tinki » 15 Ное 2016, 16:41

mix_twix написа:
Leonora написа:Някой правил ли си е масаж с гореци камъни? Това, което прочетох за него е че е помага при мускулни болки. Ако някой може да допълни информацията или да препоръча място ще съм благодарна. :grin:

Тва за мускулните болки ми хареса, аз съм направо със съсипан кръст, помагайте какво да избера..


Във всяко спа трябва да го предлагат, но не на всякъде ще попаднеш на добри терапевти. За сенс спа съм чувала добри отзиви, вероятно правят и този вид масаж.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Какъв масаж да избера при толкова видове?

Мнениеот Leonora » 16 Ное 2016, 16:09

Tinki написа:
mix_twix написа:
Leonora написа:Някой правил ли си е масаж с гореци камъни? Това, което прочетох за него е че е помага при мускулни болки. Ако някой може да допълни информацията или да препоръча място ще съм благодарна. :grin:

Тва за мускулните болки ми хареса, аз съм направо със съсипан кръст, помагайте какво да избера..


Във всяко спа трябва да го предлагат, но не на всякъде ще попаднеш на добри терапевти. За сенс спа съм чувала добри отзиви, вероятно правят и този вид масаж.


Благодаря за инфото! Ще проверя, но определено този масаж ме заинтригува.
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта