Какъв матрак да избера?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Какъв матрак да избера?

Мнениеот Ginger » 28 Ное 2016, 12:21

На мен ми е много трудно да си избера матрак. Уж си харесам и после като го ползвам вкъщи, нещо не ми пасва на кръста, усещам, че ме боли, а това е показател, че матрака не е подходящия.
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Какъв матрак да избера?

Мнениеот Kremiliya » 28 Ное 2016, 13:52

Ginger написа:На мен ми е много трудно да си избера матрак. Уж си харесам и после като го ползвам вкъщи, нещо не ми пасва на кръста, усещам, че ме боли, а това е показател, че матрака не е подходящия.

Това е, че просто няма как да се избере, дори и да лежиш 1 час в магазина, не е същото, като да спиш и да го ползваш ежедневно. Каквото и да си говорим, купуването на матрак е риск, особено, ако имаш проблеми с гърба. Може би за това е по-добре да се поръчват скъпи марки, при които имаш тест период от 30 дни,поне, ако не ти харесва, да можеш да върнеш.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Какъв матрак да избера?

Мнениеот MGB » 29 Ное 2016, 11:29

Не знаех, че има такава практика да се пробва един месец матрак. Като не ти пасне и го върнеш, кой ще купи пробван матрак?
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Какъв матрак да избера?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Окт 2017, 12:59

Няма опция д асе върне,как може да не ти хареса нов матрак. :mrgreen: Надали се случват такива случки.
Ние купихме на малкия Матрак Нани модел Модена. Много сме доволни. 20 см дебел матрак, висок, адски удобен, няма пружини. Такъв искаме да вземем за спалнята, но е доста скъп, на малкия матрака е около 320 лева. За спалня не смея да проверя как са цените. Хубавото е поне, че правят добри отстъпки.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какъв матрак да избера?

Мнениеот Ivan Ignatov » 29 Ное 2017, 00:29

Взехме Блуе мемори пяна- някаква нова технология. Хем пяна , хем с пружина. Тук са събрани повечето и правят промоции, много време търсих по отделни сайтове
Ivan Ignatov
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Ное 2017, 00:25

Re: Какъв матрак да избера?

Мнениеот Snejna » 01 Дек 2017, 12:38

rabotnata pchela написа:Няма опция д асе върне,как може да не ти хареса нов матрак. :mrgreen: Надали се случват такива случки.
Ние купихме на малкия Матрак Нани модел Модена. Много сме доволни. 20 см дебел матрак, висок, адски удобен, няма пружини. Такъв искаме да вземем за спалнята, но е доста скъп, на малкия матрака е около 320 лева. За спалня не смея да проверя как са цените. Хубавото е поне, че правят добри отстъпки.

Ние също купихме Нани за нашата спалня, много добри отзиви чух, на дъщеря ми сме с ТЕД, и двта са добри, но НАНИ определено ме впечатлява и мисля да сменя и нейния, когато дойде време да вземаме по-голямо легло.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какъв матрак да избера?

Мнениеот iva.kaneva » 04 Яну 2018, 13:18

Здравейте и аз да споделя моите мъки с матрака.
С моят приятел обиколихме света за този матрак, защото той има дискова херния на кръста и трябва да спи на облак, както обичам да се шегувам с него :lol: и обикаляхме за Дормео първо, но не бяхме очаровани за цената им. После от много реклами и с Магнифлекс се сблъскахме, но са много скъпи. Тед не исках да ги гледам защото в предния ми дом имах такъв и не бях доволна. Прегледах доста форуми и на много места видях сайта на https://www.intermatrak.com/ . Там има от пиле-мляко. Ние се спряхме на Парадайс матрак. И сме доволни! Успех в търсенето на всички, но моят съвет е не правете компромис... една трета от живота ни минава върху матрака :wink:
iva.kaneva
 
Мнения: 5
Регистриран на: 04 Яну 2018, 12:49

Re: Какъв матрак да избера?

Мнениеот S_Milenska » 04 Яну 2018, 13:29

матраци Нани са моя фаворит, много са хубави, има различни магазини и представителства.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Какъв матрак да избера?

Мнениеот _Лилия_ » 14 Май 2019, 13:50

И нашите на Нани са много хубави.
_Лилия_
 
Мнения: 187
Регистриран на: 26 Окт 2018, 08:57

Re: Какъв матрак да избера?

Мнениеот velvet_81 » 16 Май 2019, 10:38

Марката не е от такова значение, както характеристиките. Имат степени на твърдост, анатомичност, ортопедичност. Човек си знае най-добре от какво има нужда.
На мен, например, не ми се отразява добре спането на мек матрак. Сутрин ме боли всичко.
velvet_81
 
Мнения: 194
Регистриран на: 24 Окт 2018, 08:45

Предишна

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта