Артростоп Рапид - помага ли?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Артростоп Рапид - помага ли?

Мнениеот annydance » 12 Ное 2013, 12:26

От известно време имам проблеми със ставите. Активна танцьорка съм от доста години и имам чувство, че някои стави са се износили. Имам сутрешна скованост, а при някои и болка при движение.

Чувала съм от по-възрастни хора, че Артростоп Рапид им помага много за ставите! Само на 18 години съм и не зная дали би ми помогнал Артростоп Рапид! Но имам спешна нужда от облекчение! :(

Това е хранителна добавка, не лекарство, но след като не е за моята възраст, не зная дали може да ми помогне или навреди по някакъв начин и до какви странични ефекти може да доведе? Някой пробвал ли е таблетките или гела на Артростоп Рапид, някой по-млад от 40 или 50 години?
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Артростоп Рапид - помага ли?

Мнениеот M.Tasheva » 12 Ное 2013, 12:33

Не зная дали те устройва тази възраст, но аз съм на 35 години и започнах да пия на своя глава Артростоп Рапид. Последната таблетка я изпих преди около седмица и се чувствам доста добре, нито една от евентуалните нежелани реакции не са се проявили при мен, не мисля, че ще загубиш много, ако пробваш. ;)
Добре е да те види и лекар, ако имаш някакво конкретно оплакване или за предписване на нещо по-подходящо за твоите години!
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Артростоп Рапид - помага ли?

Мнениеот Radoslav88 » 13 Ное 2013, 12:06

Артростоп Рапид работи, но според мен ти е рано за такъв тип продукти все пак си доста млада, за да имаш проблеми със ставите. По-скоро се претоварваш и оттам идвам болката и възпалението. Насочи се към pain & inflammation blend, който съдържа противовъзпалителни съставки. Те премахват болката и сковаността и са подходящи за млад човек.
Radoslav88
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:45

Re: Артростоп Рапид - помага ли?

Мнениеот annydance » 13 Ное 2013, 13:18

Radoslav88 написа:Артростоп Рапид работи, но според мен ти е рано за такъв тип продукти все пак си доста млада, за да имаш проблеми със ставите. По-скоро се претоварваш и оттам идвам болката и възпалението. Насочи се към pain & inflammation blend, който съдържа противовъзпалителни съставки. Те премахват болката и сковаността и са подходящи за млад човек.

През лятото, когато сезонът не е започнал, не танцувам или го правя много по-рядко, но сковаността си остава, както и болката при застояване, например. Казано честно не ми се ходи по лекари, защото единственото, което могат да ми предпишат са инжекции и почивка, а нямам нужда нито от едното, нито от другото.
Да, бих пробвала, все пак нещо за моята възраст, това може да се окаже моето спасение! :)
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Артростоп Рапид - помага ли?

Мнениеот Radoslav88 » 15 Ное 2013, 11:31

annydance написа:
Radoslav88 написа:Артростоп Рапид работи, но според мен ти е рано за такъв тип продукти все пак си доста млада, за да имаш проблеми със ставите. По-скоро се претоварваш и оттам идвам болката и възпалението. Насочи се към pain & inflammation blend, който съдържа противовъзпалителни съставки. Те премахват болката и сковаността и са подходящи за млад човек.

През лятото, когато сезонът не е започнал, не танцувам или го правя много по-рядко, но сковаността си остава, както и болката при застояване, например. Казано честно не ми се ходи по лекари, защото единственото, което могат да ми предпишат са инжекции и почивка, а нямам нужда нито от едното, нито от другото.
Да, бих пробвала, все пак нещо за моята възраст, това може да се окаже моето спасение! :)

Опитай първо с малко почивка или друг тип натоварване, ако не помогне тогава вече пробвай това което ти казах ;)
Radoslav88
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:45

Re: Артростоп Рапид - помага ли?

Мнениеот choki_moki » 16 Ное 2013, 19:34

А защо не пробваш и с екстракт от Босвелия. Доста популярен продукт е точно за твоя случай.
Аватар
choki_moki
 
Мнения: 52
Регистриран на: 20 Сеп 2013, 10:23

Re: Артростоп Рапид - помага ли?

Мнениеот Radoslav88 » 22 Ное 2013, 15:26

choki_moki написа:А защо не пробваш и с екстракт от Босвелия. Доста популярен продукт е точно за твоя случай.

Да, босвелията също е добър вариант като работещите дози са в границите 1500-2000 мг.
Radoslav88
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:45

Re: Артростоп Рапид - помага ли?

Мнениеот annydance » 25 Ное 2013, 15:56

Radoslav88 написа:
choki_moki написа:А защо не пробваш и с екстракт от Босвелия. Доста популярен продукт е точно за твоя случай.

Да, босвелията също е добър вариант като работещите дози са в границите 1500-2000 мг.

А кой от двата варианта е по-добър този или този? :)
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Артростоп Рапид - помага ли?

Мнениеот annydance » 25 Ное 2013, 15:56

Radoslav88 написа:
choki_moki написа:А защо не пробваш и с екстракт от Босвелия. Доста популярен продукт е точно за твоя случай.

Да, босвелията също е добър вариант като работещите дози са в границите 1500-2000 мг.

А кой от двата варианта е по-добър този или този? :)
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта