Опитвали ли сте продуктите на Грийн Фармаси?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Опитвали ли сте продуктите на Грийн Фармаси?

Мнениеот Fancy » 12 Ное 2013, 13:46

Привет! Вчера минах да купя някои неща от първа необходимост за женската красота и открих една нова марка, разбира се, тя е нова за мен – Грий Фармаси.

Нямаше как да не се изкуша и да си купя балсам, имаше доста широка гама от продуктите им, но се спрях на този за изтощена и слаба коса с коприва. Полудяла съм на тема балсами и маски за коса, понеже напоследък,освен сезонният косопад, виждам че косата ми има нужда от сериозно подхранване.

Още щом се прибрах се изкъпах, за да подложа на тест Грийн Фармаси и останах очарована. Косата ми наистина стана много мека и лесна за разресване. Изпробвала съм много и различни балсами с големи надежди съм подхождала към тях, но този ме очарова, наистина!
Препоръчвам го с две ръце!

Някой от вас изпробвал ли е друг от продуктите на Грийн Фармаси и какви са отзивите ви за тях? Имам намерение да си взема и интимен гел, мисля че бих има се доверила, понеже са изцяло билкови! А вие каква козметика предпочитате, натурална като на Грийн Фармаси или?
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Опитвали ли сте продуктите на Грийн Фармаси?

Мнениеот Harmony » 12 Ное 2013, 13:52

Честно казано, не бях чувала тази марка, но със сигурност бих я пробвала! Много държа козметиката, която ползваме вкъщи да е натурална, затова бих се решила! От кой магазин си ги купувала?
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Опитвали ли сте продуктите на Грийн Фармаси?

Мнениеот annydance » 15 Ное 2013, 13:23

Продуктите им изглеждат обещаващо и аз ще ги пробвам особено този балсам срещу косопад :!: :!: :!:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта