Кое се смята за изневяра?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Кое се смята за изневяра?

Мнениеот Mr.Eko » 13 Ное 2013, 13:12

Много ме замислиха тези учени! Слушах по радиото изследване, което са направили учените от Университета на Мичиган относно изневярата.

Основното питане към доброволците е „Кое действие се счита за изневяра?”, интересното са класиралите се действия!
След самият акт и оралната любов, най-много точки събират целувката по устните, както и изпращането на еротични снимки. :D :D :D
На по-задните позиции в класацията стояха – спането в нечие легло, споделяне на тайните и прегръдка в продължение на повече от 10 секунди. Кой би се сетил за това?

Днес хората, на пръв поглед са много разкрепостени, но не точно това показва изследването! Вие какво смятате за изневяра, като оставим на страна дадените от проучването резултати?
Например, според мен фантазията е по-лоша (макар да няма добра) изневяра, от това да спи в нечие легло!
Mr.Eko
 
Мнения: 79
Регистриран на: 06 Ное 2013, 12:14

Re: Кое се смята за изневяра?

Мнениеот annydance » 13 Ное 2013, 13:21

Хахаха, много интересни отговори са дадени в това изследване!
Неприятно е да си го признаеш, но съм много ревнива дори и поглед ме дразни, понякога. Разбира се, че сдържам емоциите, но от вътре всичко "ври" :)
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Кое се смята за изневяра?

Мнениеот ivoblinc » 13 Ное 2013, 13:48

Забелязал съм, че за жените много от мъжките постъпки се тълкуват като изневяра и забежка, а то си е най-обикновен разговор, например. Що се отнася до обратното жените могат да се качват на главите на мъжете и да бъде таксувано - никак!
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Кое се смята за изневяра?

Мнениеот Lollipop » 18 Ное 2014, 17:04

Разбира се,че всичко свързано със сексуалния живот се смета като изневяра,защото останалото може да се прикрие като приятелство :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Кое се смята за изневяра?

Мнениеот nadqta » 12 Май 2015, 10:36

Хмм спането в чуждо легло, особено на човек от противоположния пол не зная по какъв друг начин може да се таксува, освен като изневяра, но не съм от най-стриктните в това отношение, де :lol: не за друго, просто имам доста приятели мъже, но просто приятели, нищо повече!
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Кое се смята за изневяра?

Мнениеот Bambaa » 15 Май 2015, 13:20

Ами не за всички, не съм от ревнивите, но обичам да се шегувам с гаджетата си за бившите им, а те като се напрагат заради това са толкова забавни!
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Кое се смята за изневяра?

Мнениеот Nightmare » 22 Май 2015, 13:58

Ами едно време преди да се разведа с първия ми мъж съм му изневерявала, реално, но пък то не е кой знае какво, при положение, че той дори не живееше при нас. А и като свърши любовта, било то само при единия, не би трябвало да има проблем, но поне е добре да се изясни всичко навреме!
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Кое се смята за изневяра?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Май 2015, 14:33

Всичко броя аз за изневяра - от флирта до това да си легнеш с някой, не приемам да ме правят на глупачка, съгласна съм да дойде и да ми каже в очите, че има друг интерес, отколкото да се правим на балами. :!:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кое се смята за изневяра?

Мнениеот веселказасмяна » 25 Май 2015, 16:18

rabotnata pchela написа:Всичко броя аз за изневяра - от флирта до това да си легнеш с някой, не приемам да ме правят на глупачка, съгласна съм да дойде и да ми каже в очите, че има друг интерес, отколкото да се правим на балами. :!:

Точно така, заставам зад тебе с две ръце, разбирам да има някакво временно влечение, което да не показва нито на обекта, нито пред теб, но да си прави каквото знае, а след това да се връща в леглото ти, е меко казано нагло :evil:
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Кое се смята за изневяра?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 23 Авг 2019, 09:25

веселказасмяна написа:
rabotnata pchela написа:Всичко броя аз за изневяра - от флирта до това да си легнеш с някой, не приемам да ме правят на глупачка, съгласна съм да дойде и да ми каже в очите, че има друг интерес, отколкото да се правим на балами. :!:

Точно така, заставам зад тебе с две ръце, разбирам да има някакво временно влечение, което да не показва нито на обекта, нито пред теб, но да си прави каквото знае, а след това да се връща в леглото ти, е меко казано нагло :evil:


И аз съм напълно съгласна. Всичко броя за изневяра! Наречете ме "старомодна", но се дразня дори и когато моят погледне "по-така" някоя чужда жена. Макар, че ми обяснява, че то било като да гледаш картина или хубава кола. :grin: Аз пък държа да съм единствена, уникална и неповторима за него и точка! Не приемам нищо по-малко от това!
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron